Gdańsk: Około tysiąca poszkodowanych przez tzw. mafię mieszkaniową

18.06.2019, 13:01; Aktualizacja: 18.06.2019, 13:09
W śledztwie dotyczącym tzw. mafii mieszkaniowej jest już około tysiąca poszkodowanych – poinformowała we wtorek gdańska Prokuratura Regionalna. Dodała, że w ostatnim czasie w sprawie postawiono kolejne zarzuty. Podejrzanych jest 28 osób, w tym 7 notariuszy.
wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (3)

 • Ombre(2019-07-07 16:07) Zgłoś naruszenie 00

  Chyba najbardziej zależy jaką działalnością chcesz się zajmować albo dla mojego pomysłu nawet bardziej czy dysponujesz jakimiś nieruchomościami. Wiadomo - bank kasy Ci na początek nie da, gdy nie masz solidnego zabezpieczenia, ale jak masz jakąś nieruchomość to możesz ogarnąć firmy w stylu Financial Home. Ja wiem od znajomego, że dają kasę na klarownych zasadach, ale też nie byle komu, sami się zabezpieczają.

  Odpowiedz
 • Matkapolka(2019-06-22 17:29) Zgłoś naruszenie 00

  MAFIA MOGŁA DZIAŁAĆ BO INSTYTUCJE PANSTWA NIE KONTROLOWALY TYCH NOTARIUSZY I FIRM POŻYCZKOWYCH. DO TEGO NIE BYŁO DOBREJ USTAWY ANTYLICHWIARSKIEJ I DRASTYCZNYCH KAR DLA TYCH CO ŁAMIĄ PRAWO.MAMY SYSTEM DEMOKRATYCZNY- WOLNORYNKOWY CZYLI SPEKULACYJNY DLATEGO OSZUŚCI TO WYKORZYSTUJĄ. PROKURATURA ZROBIŁA DUŻA ROBOTE A TERAZ SĄD POWINIEN DRASTYCZNIE ICH UKARAĆ TAK DLA PRZYKŁADU ABY INNYCH LUDZI INNI NIE WYKORZYSTYWALI I NIE OKRADLI Z ICH MAJĄTKÓW NA PRZYSZLOSC.ZADOSCUCZYNIENIEM POWINNY BYC ZWROTY ZAGRABIONE TYM LUDZIOM.JAKA MUSI BYĆ PAZERNOŚCI CHCIWOŚĆ TYCH LUDZI!!!!ZE NIE LICZA SIĘ Z NIKIM I NICZYM.TO TERAZ POSIEDZĄ SOBIE W M-1.

  Odpowiedz
 • prawda_Ziomko ?(2019-06-18 13:35) Zgłoś naruszenie 10

  i znowu mafia notarialna...., tym razem w Gdańsku....

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie