Wassermann: Tusk nie zdał egzaminu, nie poradził sobie z rządzeniem

05.11.2018, 17:36; Aktualizacja: 05.11.2018, 17:49
Mówiąc o okresie rządów Tuska Wassermann stwierdziła, iż "prace komisji pokazały, że czas to był dla przestępców jak Marcin P.". "A dla zwykłych obywateli to był czas łez i krzywdy" - powiedziała szefowa komisji śledczej.

Mówiąc o okresie rządów Tuska Wassermann stwierdziła, iż "prace komisji pokazały, że czas to był dla przestępców jak Marcin P.". "A dla zwykłych obywateli to był czas łez i krzywdy" - powiedziała szefowa komisji śledczej.źródło: PAP
autor zdjęcia: Paweł Supernak

Prace komisji śledczej ds. Amber Gold jednoznacznie pokazały, że Donald Tusk nie zdał egzaminu i nie poradził sobie z rządzeniem takim dużym państwem jak Polska - oświadczyła szefowa komisji Małgorzata Wassermann po przesłuchaniu b. premiera.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (7)

  • emeryT(2018-11-05 18:19) Zgłoś naruszenie 71

    O ironio Plichta tak długo siedzi w areszcie, że zapewne dostanie za to odszkodowanie. Nowi prokuratorzy, nowe sądy, "komisja" a wyroku niet!

    Odpowiedz
  • doświadczony suweren.(2018-11-06 12:49) Zgłoś naruszenie 50

    To jest pani zdanie.Bardzo dużo suwerena twierdzi ze wypadł doskonale przygotowany!!!

    Odpowiedz
  • Kpiarz (2018-11-06 07:11) Zgłoś naruszenie 21

    A może należałoby przesłuchać rodzinę pana P. ? Czyli np. Wielkiego Prezesa.?

    Odpowiedz
  • monter wanny(2018-11-07 06:44) Zgłoś naruszenie 10

    Ta panna prawniczka, zachowuje się jak Julia z Ukrainy,jej wiedza prawnicza jest porażająca

    Odpowiedz
  • Natan(2018-11-06 09:20) Zgłoś naruszenie 14

    Tusk bajerował jak stary bajerant !!! Facet który był premierem miał wszystkie służby pod sobą 24 godz na dobę o aferach i wszystkich innych sprawach dowiadywał się z z prasy a szczególnie z Wybiórczej !!!! Ludzie dobrze że nie było jakiegoś konfliktu zbrojnego bo chyba też by się dowiedział z mediów !!! Paranoja !!!

    Odpowiedz
  • i vice versa(2018-11-06 16:01) Zgłoś naruszenie 10

    ... z przewodniczeniem Komisji.

    Odpowiedz
  • uziemiony piorunochron(2018-11-07 10:50) Zgłoś naruszenie 00

    I jak się Pan czuje ? I co Pan wtedy myślał? czy nie miał Pan wrażenia, że ... ? - oto poziom komisyjnych pytań. TEZA: Ale nikt nie podważa, że Pana syn jest uczciwym człowiekiem, z którego zrobiono słupa (tu najwyraźniej przejęzyczenie: syn dostał rolę PARASOLA, bo jak służby odkryją kto tam jest to lepiej nie rozkręcać tematu! I tak się stało i dzieje w wielu innych biznesach) - i to cała zagadka wielu karier i antykarier.

    Odpowiedz