Artykuły na temat: "z kraju"

Polacy, którzy przylecą z Chin samolotem LOT, będą monitorowani

1 lutego 2020 r.

Polacy, którzy w sobotę wieczorem przylecą z Chin na pokładzie samolotu LOT, m.in. członkowie przebywających tam załóg spółki, która czasowo zawiesiła rejsy do Pekinu, po powrocie do kraju będą monitorowani, pozostając w kontakcie z sanepidem – informuje Ministerstwo Zdrowia.

Sztabem Biedronia pokieruje poseł Lewicy Tomasz Trela

30 stycznia 2020 r.

Były wiceprezydent Łodzi, poseł Lewicy Tomasz Trela ma ostatecznie pokierować sztabem wyborczym kandydata Lewicy na prezydenta Roberta Biedronia - wynika z informacji PAP. Tymczasowo pracami sztabu kierowała Hanna Gill-Piątek, która pozostaje w sztabie jako zastępczyni Treli.

Dudek: Majątek został rozkradziony. Prawdę znają Miller i Kwaśniewski [WYWIAD]

24 stycznia 2020 r.

Co się stało z majątkiem, który po poprzedniczce przejęła SdRP? W większości został rozkradziony. Abyśmy mogli poznać prawdę, musieliby o tym opowiedzieć szczerze Miller i Kwaśniewski - mówi w wywiadzie dla DGP Antoni Dudek politolog i historyk, członek Rady Instytutu Pamięci Narodowej w latach 2010–2016, profesor zwyczajny Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Trzy partie czekają w tym roku wewnętrzne wybory

21 stycznia 2020 r.

Sztafetę rozpocznie już w najbliższy weekend Platforma Obywatelska. Kolejne będą PSL i PiS. W dwóch ostatnich ugrupowaniach nie należy się jednak spodziewać rewolucyjnych zmian.

Wałęsa: Musimy jak najszybciej odstawić obecne władze

19 stycznia 2020 r.

Musimy zrobić wszystko, aby jak najszybciej odstawić obecne władze, jeśli nie - to spotkamy się na kryterium ulicznym - zapowiedział w niedzielę b. prezydent Lech Wałęsa. W ocenie wicerzecznika PiS Radosława Fogla, to wezwanie do obalenia demokratycznie wybranego rządu w ulicznych zamieszkach.

Ile wydamy na obronność? MON podaje dane

16 stycznia 2020 r.

Ponad 49 mld zł na wydatki obronne zakłada projekt budżetu na rok 2020 przedstawiony w czwartek przez MON sejmowej komisji obrony i pozytywnie przez nią zaopiniowany. To 2,1 proc. PKB.