Artykuły na temat: "kobiety"

Dowódca WOT: Wojsko potrzebuje kobiet

8 marca 2019 r.

Obecność kobiet w siłach zbrojnych jest niezbędna, kobiety pozwalają efektywniej działać - podkreślił w piątek dowódca Wojsk Obrony Terytorialnej gen. dyw. Wiesław Kukuła podczas spotkania z okazji Dnia Kobiet w ośrodku MON w podwarszawskiej Nowej Wsi.

Niesolidnych dłużniczek jest mniej niż dłużników [RAPORT]

8 marca 2019 r.

Kobiety stanowią blisko 39 proc. z 2,78 mln osób opóźniających spłaty kredytów i bieżących rachunków - wynika z danych Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor i bazy BIK. Mężczyźni częściej wolą pożyczać niż oszczędzać, rzadziej planują wydatki, mniej się stresują przy pożyczaniu pieniędzy.

Syria: Znaleziono zbiorowy grób ze zwłokami kilkudziesięciu osób

28 lutego 2019 r.

Na terytorium odzyskanym przez wspierane przez USA Syryjskie Siły Demokratyczne (SDF) znaleziono zbiorowy grób, w którym pochowano kilkudziesięciu zabitych przez Państwo Islamskie (IS) - podał przedstawiciel SDF ze wschodniosyryjskiej prowincji Dajr az-Zaur.

Łódzkie: 82-latka próbowała przemycić narkotyki do więzienia

28 lutego 2019 r.

82-letnia kobieta próbowała przemycić narkotyki do Zakładu Karnego w Łowiczu. Ukryła je pod biustonoszem, a dodatkowo obwiązała torebkami z mielonym pieprzem. Została zatrzymana - poinformował w czwartek PAP rzecznik łowickiego więzienia por. Robert Stępniewski.

Indie: Zmarło ponad 40 robotników na plantacji po wypiciu bimbru

22 lutego 2019 r.

Ponad 40 robotników z plantacji herbaty w indyjskim stanie Asam u podnóża Himalajów, którzy wzięli tygodniową zapłatę i napili się nielegalnie pędzonego bimbru, zmarło, a 20 w stanie krytycznym przebywa w szpitalu - podały w piątek władze stanowe.