Artykuły na temat: "I prezes SN"

Japonia: Sąd odrzucił wniosek o zwolnienie Ghosna za kaucją

15 stycznia 2019 r.

Sąd rejonowy w stolicy Japonii odrzucił we wtorek wniosek obrońców byłego prezesa Nissana Carlosa Ghosna o zwolnienie za kaucją. W zeszłym tygodniu postawiono mu dwa nowe zarzuty w tym oskarżono go o poważne naruszenie zaufania.

Związki JSW ogłosiły akcję protestacyjną

9 stycznia 2019 r.

Związki z Jastrzębskiej Spółki Węglowej ogłosiły w środę akcję protestacyjną, sprzeciwiając się, jak przekonują, "destabilizacji" firmy wobec spodziewanych zmian w jej zarządzie oraz – docelowo – „wyprowadzeniu” wypracowanych przez nią środków na inne inwestycje rządowe.

Schetyna: spotkanie Salvini-Kaczyński - absurdalne i szokujące

9 stycznia 2019 r.

Spotkanie wicepremiera Włoch Matteo Salviniego - który jest z "nacjonalistycznej, radykalnej oraz prorosyjskiej partii", "agresywnej" wobec UE - z prezesem PiS jest czymś absurdalnym i szokującym - ocenił lider PO Grzegorz Schetyna. Według niego politycy będą rozmawiać o tym, jak "rozbijać" Unię.

Japonia: Zgoda sądu na wyjście za kaucją Grega Kelly'ego z Nissana

25 grudnia 2018 r.

Sąd w Tokio we wtorek wyraził zgodę na to, by jeden z byłych dyrektorów koncernu Nissan, Greg Kelly, opuścił areszt za poręczeniem w wysokości 70 mln jenów (ok. 630 tys. dolarów). Według japońskich mediów jest możliwe, że stanie się to jeszcze tego dnia.

Karczewski o apelu posłów do TK ws. aborcji: było to niepotrzebne

6 grudnia 2018 r.

Apel posłów do TK o niezwłoczne wyznaczenie terminu rozprawy ws. aborcji z powodu wad genetycznych był niepotrzebny, Trybunał Konstytucyjny jest niezależny i powinien działać w takim trybie, w jakim sobie zaplanuje - ocenił marszałek Senatu Stanisław Karczewski.