Burmistrz Antwerpii: Polityka migracyjna "epokowym błędem" Merkel

26.03.2016, 11:14; Aktualizacja: 26.03.2016, 11:53
Angela Merkel

Polityk ostro skrytykował nie tylko działania kanclerz Niemiec ale także całej UEźródło: Bloomberg
autor zdjęcia: Krisztian Bocsi

Burmistrz Antwerpii Bart De Wever powiedział w wywiadzie dla najnowszego wydania tygodnika "Der Spiegel", że polityka "otwartych drzwi" wobec imigrantów była "epokowym błędem" kanclerz Angeli Merkel. Jego zdaniem polityka integracji w Belgii poniosła fiasko.

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP

Reklama

Komentarze (6)

 • gfhg(2016-03-26 21:30) Zgłoś naruszenie 60

  to nie blad to TRAGEDIA DLA EUROPY merkel powinna teraz przyjac ich wszystkich do swojego domu tak samo szwedzi odpowiadaja za ta TRAGEDIE mam nadzieje ze nigdy to nie dotrze do EUROPY

  Odpowiedz
 • KALIF(2016-03-26 19:10) Zgłoś naruszenie 40

  Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz, I dzieci nam islamił…”

  Odpowiedz
 • Pan Murzyński - Filipiński(2016-03-26 16:36) Zgłoś naruszenie 20

  Czy władcy Europy odpowiedzą za ten błąd? Jak na razie nie wydaje się, że politycy są ponad prawem.

  Odpowiedz
 • k(2016-03-26 14:53) Zgłoś naruszenie 100

  Kiedy patrzę na to, w jaki sposób Europejczycy reagują na kolejne zamachy dżihadystów, ogarnia mnie pusty śmiech, ale i trwoga.Zgnuśniała i przesycona dobrobytem Europa ciągle nie może zrozumieć, że ostentacyjne okazywanie życzliwości uchodźcom z państw islamskich nie powstrzyma fali terroru uczniów Mahometa, którzy gardzą „niewiernymi” za ich bezideowość, hedonizm, pacyfizm.Jeżeli komuś nadal wydaje się, że bezwzględnego wroga można skutecznie rozbroić uśmiechem, tolerancją oraz miłością, to niech siedzi w domowym zaciszu i pozwala skutecznie działać tym, którzy słusznie większą nadzieję pokładają w trwałym wyeliminowaniu go z naszego otoczenia niż w zasymilowaniu.

  Odpowiedz
 • kALIF(2016-03-26 14:35) Zgłoś naruszenie 40

  Niemcy budzą się z kacem. Kanclerz Angela Merkel zmuszona wybierać między udawaną dobrocią a pokojem społecznym, wybrała ten ostatni. . Konsekwencji za ten błąd nie zamierza jednak ponosić sama. Tylko szuka kozłów ofiarnych. Walka o rozdzielenie imigrantów według kwot przypomina czasy, gdy Niemcy maszerowali.Dziś jednak maszerują w sandałach Birkenstock i z tolerancją na sztandarach. Wynik jest ten sam: dyktat, przymus, arogancja. I przysłowiowy „brzydki Niemiec” Martin Schulz grożący krajom Europy Środkowej i Wschodniej „siłą”, jeśli nie zgodzą się przyjąć imigrantów, których Niemcy do siebie zaprosili. Jak otwarcie przyznał wicekanclerz Sigmar Gabriel: „Potrzebujemy tych ludzi dla zabezpieczenia naszego dobrobytu”. Ci, którzy się nie nadają zostaną wydaleni, albo przekazani europejskim partnerom. ,

  Odpowiedz
 • kALIF(2016-03-26 14:24) Zgłoś naruszenie 70

  Niemcy budzą się z kacem. Kanclerz Angela Merkel zamknęła granice kanclerz, zmuszona wybierać między udawaną dobrocią a pokojem społecznym, wybrała ten ostatni. To jest równoznaczne z przyznaniem się do błędu. Konsekwencji za ten błąd nie zamierza jednak ponosić sama. Tylko szuka kozłów ofiarnych. Walka o rozdzielenie imigrantów według kwot przypomina czasy, gdy Niemcy maszerowali.Dziś jednak maszerują w sandałach Birkenstock i z tolerancją na sztandarach. Wynik jest ten sam: dyktat, przymus, arogancja. I przysłowiowy „brzydki Niemiec” Martin Schulz grożący krajom Europy Środkowej i Wschodniej „siłą”, jeśli nie zgodzą się przyjąć imigrantów, których Niemcy do siebie zaprosili. Jak otwarcie przyznał wicekanclerz Sigmar Gabriel: „Potrzebujemy tych ludzi dla zabezpieczenia naszego dobrobytu”. Ci, którzy się nie nadają zostaną wydaleni, albo przekazani europejskim partnerom.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie