Posłanka Mucha o emerytach u lekarza – chodzą tam dla rozrywki

autor: oprac. J.K.02.02.2011, 10:09; Aktualizacja: 02.02.2011, 13:02

- Starsi ludzie są przyzwyczajeni do traktowania wizyt u lekarza co dwa tygodnie jako rozrywki – podsumowała Joanna Mucha w wywiadzie dla gazetki PO, cytowanej i komentowanej przez dziennik „Fakt”.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Media
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (97)

  • wkurzona(2018-04-26 11:41) Zgłoś naruszenie 10

    Akurat prawdę powiedziała. Stare baby jeszcze dobrze nie weszły do gabinetu, a już się zapisują na 145169545659 kolejnych wizyt. Bo nuż będzie miała kaszelek! Stoją od 5 rano pod przychodnią, którą otwierają o 8. Mróz, śnieg- nie wadzi. A wizytę mają o 13:00. Takie wielce chore. I jak nie ma ulubionej pani "doktór", to nie wadzi takiej babie poczekać jednak miesiąc aż wróci. Jakby były chore to by nie wydziwiały, tylko szły do takiego lekarza pierwszego kontaktu jaki przyjmuje. I co one myślą? Że lekarz sprawi że magicznie znów będą się czuły jak 20-latki? Wiek ma swoje prawa i żarcie tony leków nic nie zmieni.

    Odpowiedz
  • Michał Glebko(2014-08-13 13:41) Zgłoś naruszenie 00

    Nawet szmata nie wie że lekarza można odwiedzić po recepte raz w miesiącu

    Odpowiedz
  • emeryt(2014-08-11 21:06) Zgłoś naruszenie 00

    Muchah szybko do psychiatry bo ci odbija PALEMKA

    Odpowiedz
  • ad.(2011-02-08 22:48) Zgłoś naruszenie 00

    Dajcie jej spokój. Ona jest z PO, wiec ludzkie odruchy sa jej z definicji obce.

    Odpowiedz
  • maja(2011-02-08 21:42) Zgłoś naruszenie 00

    Za 20 lat,jak dozyje,to ona-czyli poslanka Mucha,tez bedzie chodzila na rozrywke do lekarzy!!!

    Odpowiedz
  • Czasami (dla rozrywki) chodzę do lekarza i stomato(2011-02-08 13:57) Zgłoś naruszenie 00

    Dodam tylko że pani Poseł Mucha (z PO) ma stopień doktora z nauk ekonomicznych (na Katolicki Uniwersytet Lubelski), jej zainteresowania naukowe to m. in. w ekonomice służby zdrowia

    www.sejm.gov.pl/poslowie/posel6/248.htm

    Odpowiedz
  • o(2011-02-07 20:32) Zgłoś naruszenie 00

    To na pewno wina Kaczyńskiego.

    Odpowiedz
  • czesio(2011-02-07 00:57) Zgłoś naruszenie 00

    ona ma rację. Debile. Pamiętam jak z rozwalonym łbem przywieźli mnie do szpitala i żadna z tych zdrowych flądr mi nie ustąpiła. Jej katarek był ważniejszy niż to że mnie potrącił samochód. Znam parę takich staruszek, to przez nie chorzy nie umieją doczekać się na swoją kolej u lekarza

    Odpowiedz
  • Leo(2011-02-06 23:27) Zgłoś naruszenie 00

    Rozrywkowa Mucha myli swoje zachowania z ciężkim życiem i leczeniem emerytów. Jezeli tak, to oczekuję na przeziębienie okladów z piersi posłanki. Mam jedynie 80 lat. Ponoć dobrze to robi .

    Odpowiedz
  • ela(2011-02-06 21:04) Zgłoś naruszenie 00

    Mucha to egoistka bez serca. Swoją matkę wsadziła do domu starców, a najchętniej całkowicie by się jej pozbyła. Matka posłanki Muchy niech lepiej nie popiera eutanazji, bo będzie pierwszą "wyleczoną" przez zabieg eutanazji. Może ścięcie na gilotynie. Posłowie PO to banda bezdusznych idiotów.

    Odpowiedz
  • usia(2011-02-06 20:38) Zgłoś naruszenie 00

    Mucha !!! Jesteś głupsza od muchy owada!!!

    Odpowiedz
  • Złość szkodzi zdrowiu.(2011-02-06 19:04) Zgłoś naruszenie 00

    No nie ma znowu co się tak okropnie oburzać. Po pierwsze posłanka nie mówi o wszystkich emerytach, tylko o niektórych. Od siebie dodam, że to wcale nie taka mała grupa. Chodzę też to wiem. Po drugie, jest wielu chorych z urojenia, lub przewrażliwionych, ale dotyczy to także nie tylko emerytów.

    Odpowiedz
  • juzek(2011-02-05 12:26) Zgłoś naruszenie 00

    Jak mozna cos takiego Glupiego wygadywac ...zaczekam Mucha kilka lat zobaczymy ..nawet wtedy pielgrzymka do Czestochowy nic ci nie pomoze.

    Odpowiedz
  • andrzej(2011-02-04 19:27) Zgłoś naruszenie 00

    Posłance Musze od nadmiaru pieniędzy już sie w głowie przestawiło. Ale ta baba\ też kiedyś się zestarzeje. Nic dobrego jej nie życzę.

    Odpowiedz
  • Realista(2011-02-04 17:02) Zgłoś naruszenie 00

    No cóż na dobrą sprawę to pos. Mucha sama się nie wybrała do Sejmu
    Idąc na wybory trzeba się zastanowić, na kogo głosujemy

    Jeżeli ważne są Cuda, druga Irlandia i jeszcze inne dyrdymały
    To końcowe efekty są właśnie takie

    Za kilka miesięcy kolejne wybory
    Ciekawe czy znajdzie się odważny, aby posprzątać ten cały bałagan ?

    Odpowiedz
  • EMERYTKA(2011-02-04 15:34) Zgłoś naruszenie 00

    PANI MUCHA Z PLATFORMY CHYBA NIE WIE CO MÓWI JESZCZE NIE SŁYSZAŁAM ŻEBY LUDZIE STARSI CHODZILI DO LEKARZA DLA PRZYJEMNOŚCI CZY ROZRYWKI.CZYŻBY KTOŚ W JEJ RODZINEI TAK ROBIŁ BO SKĄD MA TAKIE WIADOMOSCI.DAJ JEJ BOŻE DOŻYĆ EMERYTURY 600 ZŁ I ŻEBY LATAŁA DO LEKARZA CO DWA TYGODNIE .

    Odpowiedz
  • POL(2011-02-04 10:43) Zgłoś naruszenie 00

    Muchy to szkodniki obrzydliwe.

    Odpowiedz
  • aleksandra(2011-02-04 06:45) Zgłoś naruszenie 00

    mucha to poslanka z po i to wszystko tlumaczy ludzie otworzcie oczy juz czas

    Odpowiedz
  • Ewa(2011-02-04 01:44) Zgłoś naruszenie 00

    Ta wypowiedź przeważyła szalę, już NIGDY nie oddam głosu na Platformę, w tej partii nie tylko Mucha ma takie poglądy. Wszystkich z Platformy cechuje lekceważenie ludzi starszych i ludzi biednych. Tak niewrażliwych posłów na ludzkie losy chyba nie ma w żadnej partii - dla nich liczą się tylko własne interesy i czerpanie zysków. Pani Mucha czy już pani ustaliła wiek podlegający eutanazji z urzędu?

    Odpowiedz
  • chorowitka(2011-02-03 13:50) Zgłoś naruszenie 00

    Właśnie zachorowałam na grypę i nie mam sił dowlec się do przychodni, więc samotnie walczę w łóżku z chorobą. Pani Posłanka, osoba na ogół taktowna, nie powinna mówić takich rzeczy, bo rani uczucia ludzi starych, chorych i często jak ja samotnych. Oczekiwanie w przepełnionych przychodniach wymaga od schorowanych, starych ludzi wiele samozaparcia i podyktowane jest koniecznością zasięgnięcia porady lekarskiej, a nie przyjemnością czy przyzwyczajeniem.

    Odpowiedz