Do końca roku znikną ostatnie wojskowe kasyna

18.07.2010, 08:45; Aktualizacja: 18.07.2010, 08:54

Wojskowe kasyna, miejsca stołowania się oficerów i organizowania spotkań towarzyskich, czeka likwidacja; ostatnie zostaną zamknięte do końca roku. Zmiany dotkną też innych podmiotów MON mających status gospodarstwa pomocniczego lub zakładu budżetowego.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (13)

  • Nie wiem czy lekarz wie co mówi??(2010-07-18 12:04) Zgłoś naruszenie 00

    Należałoby przeanalizować możliwość realizacji wszystkich dotychczasowch usług /niektóre znikną z wojskiem poborowym, ale wiele jest ciągle aktualnych/ - HASŁO pod PUBLICZKĘ!!.

    Odpowiedz
  • do głupawegoelektoratu PO(2010-07-18 13:11) Zgłoś naruszenie 00

    oto zdaniem wymoczka Klicha z Partii Oszustów naważniejszy problem dla wojska - kasyna

    Odpowiedz
  • do 2(2010-07-18 13:39) Zgłoś naruszenie 00

    do wiktora kiedy cie wypościli z wariatkowa?.
    a może sam uciekłeś

    Odpowiedz
  • wiktor(2010-07-18 13:47) Zgłoś naruszenie 00

    jarek Kaczyński był raz w kasynie przypadkowo i widział jak gołe baby oglądają i piwo piją , a on bez zgody mamusi nie może się napić piwa, nie mówiąc o gołych babach . bo jest prawie mężczyzną ha ha ha.

    Odpowiedz
  • do 4(2010-07-18 13:51) Zgłoś naruszenie 00

    za to palikot jest w kasynie codziennie z penisem w dupie i z "małpkami" w kieszeni

    Odpowiedz
  • WEZWANIE DO EKETORATU PO(2010-07-18 13:59) Zgłoś naruszenie 00

    elektoracie po DAJ SIE WZORCOWO WYDYMAC NA PARADZIE W RAMACH POPARCIA PO I HGW

    Odpowiedz
  • kaki(2010-07-18 14:46) Zgłoś naruszenie 00

    Musza w takim razie powstac prywatne firmy, ktore zajma miejsce tych wszystkich zakladow i gospodastw ktore beda same na siebie robily. Rzad musi szukac w takim razie inwestorow.

    Odpowiedz
  • sok(2010-07-18 15:53) Zgłoś naruszenie 00

    Ot wychodzi szydło z worka ,jakich to zdolnych mamy ministrow w kolejnych rzadach.
    Zamiast stworzyc porzadne zasady dzialalnosci i kontroli wspomnianych instytucji , ktore byly w naszym wojsku takze przed wojna a prawdopodobnie sa w innych Armiach wspolczesnego zachodniego swiata , to tworzy sie ksiezycowe plany i zapowiada likwidacje istniejacych struktur .
    Czy bierze sie pod uwage specyfikę , tradycje , doswiadczenie tych instytucji ? Nie , najlepiej jedną decyzją papierkową zlikwidować i oglosić wszystkim ,ze nie ma juz zbednego balastu.
    Tak moze bedzie w mozgownicach wspanialomyslnych odnowicieli.


    Problem pozostaje , kasyna musza być , pralnie musza być i inne instytucje musza być .Czy wyobrazacie sobie zolnierza zawodowego , ktory z swoja polowica bedzie chodzil na ubawy do lokalu odleglego od siedziby, iles tam kilometrow , gdzie flaszka kosztuje ,no, napewno nie 20 zl.!!!

    A wiec , kto to bedzie wykonywał . kto zapelni like p[o zlikwidowanych "instytucjach "
    Moze będa to swoi , ktorzy zajmowali w tych instytucjach kierownicze stanowiska , ale moze i obcy , ktorzy maja stosowne ukladziki z mocodawcami.
    Jak znam realia , powstana prywatne przedsiebiorstwa -spóleczki , ktore na panstwowym majatku , beda tuczyć sie i beda robic szmal dla swoich najblizszych.
    Oni juz sa wyznaczeni , oni juz wiedzą za ile pojdzie przetarg itd .

    Kolejna wielka przewalka , kolejna mozliwość stania sie burzujem za marne pieniadze , prawdopodobnie bedzie to kredyt na preferencyjnych warunkach . Balcerowicz nadal jest w grze , jak nie on sam , to jego idea . ktora doprowadziła Polske do ruiny.
    . No, mamy za to miliarderow , ktorzy przedtem byli golodupcami. Ale z takim rozwiazaniem nalezalo sie liczyć , przyszedl czas zapłaty za wygrane wybory , i poplecznikom trzeba zapłacić .
    Najlepiej dac im za psie pieniadze kawal narodowego tortu . Oni juz z tego potrafia zrobic cudenka .

    Jest to inna wersja , słynnego powiedzenia z poczatku lat 90 ub. w. "Pierwszy milion musi być ukradziony ,a nastepne same sie juz zrealizują "
    Tylko , kto na tym zarobi . Na pewno nie panstwo i wojsko.

    Odpowiedz
  • do "kaki"(2010-07-18 18:05) Zgłoś naruszenie 00

    kaki dałes sie wydymac na paradzie odmienców w ramach poparcia dla PO i bufetowej HGW, ż etak bredzisz na poziomie elektoratu PO

    Odpowiedz
  • problem dla PO(2010-07-18 19:55) Zgłoś naruszenie 00

    polscy żołierze giną codziennie w Afganistanie aa dla tych debili z PO najważniejsze są kasyna

    Odpowiedz
  • bolek(2010-07-18 20:30) Zgłoś naruszenie 00

    Wiktor ! Pozdrawiam Cię.

    Odpowiedz
  • Dana(2010-07-19 00:46) Zgłoś naruszenie 00

    do 11, 12, 13 - po co dzielisz swoje złote myśli na trzy? Wydal je w kupie i znów daj nurka do szamba. Tam ci najlepiej! W temacie ***** czujesz, że dobrze ci idzie. Chyba masz rację. Pfe!

    Odpowiedz
  • 111213(2010-07-23 15:53) Zgłoś naruszenie 00

    11,12,13 JESTEŚ DZIWNY, albo dziwak

    Odpowiedz