Ziobro: Muzułmanie to zagrożenie terrorystyczne i wzrost liczby gwałtów

11.09.2015, 09:05; Aktualizacja: 11.09.2015, 09:06

Premier opowiada bajki, że jesteśmy bezpieczni. Muzułmanie to zagrożenie terrorystyczne i wzrost liczby gwałtów - mówi w RMF Zbigniew Ziobro

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:RMF FM
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (7)

  • Mirek(2015-09-12 08:01) Zgłoś naruszenie 00

    Trudności z mówieniem ze zrozumieniem czy kampanijny bełkot???

    Odpowiedz
  • Pobożność Niektórych ... nie zastąpi ROZUMU(2015-09-11 21:46) Zgłoś naruszenie 00

    Nie wiadomo, kto jest bardziej niebezpieczny dla Polski
    " MNIEJ niż ZERO", ... czy też Muzułmanie Tatarscy na Podlasiu

    Odpowiedz
  • mark(2015-09-11 19:02) Zgłoś naruszenie 00

    Do nikt. Najwięcej muzułmanów w Europie mieszka właśnie w Rosji.

    Odpowiedz
  • nikt(2015-09-11 16:19) Zgłoś naruszenie 01

    Najzabawniejsze jest to, że i pan Ziobro, i niektórzy inni nie widzą, że na Zachodzie mieszkają miliony muzułmanów a zamachów praktycznie nie ma. Znacznie częściej zamachy są w Rosji, chociaż muzułmanów jest tam niewielu. Ale od kogo oczekiwać logiki.

    Odpowiedz
  • Lex(2015-09-11 12:09) Zgłoś naruszenie 00

    Pierwszy raz w zyciu zgadzam sie z tym panem. Az sam sie dziwie. Muzulmanie to POrazka na calym froncie.

    Odpowiedz
  • A co na to feministki i cała reszta(2015-09-11 11:27) Zgłoś naruszenie 00

    tych postempaków*? Co Kończyta Wurst? Na 'uj jej broda, jeśli będzie musiała szmatę na dziobie nosić.

    Odpowiedz
  • qwerty(2015-09-11 10:09) Zgłoś naruszenie 00

    Obozy dla "uchodźców" Polska powinna utworzyć w Zgorzelcu i Słubicach, bezpośrednio przy granicy z Niemcami. Wtedy można będzie przyjąć nie tylko te 2 tysiące ale i 2 miliony uchodźców bez żadnego problemu dla Polski ale z problemem dla Niemiec i innych krajów tak miłujących muzułmanów.

    Odpowiedz