Lekarze rezydenci kończą głodówkę, ale nie kończą protestu

30.10.2017, 10:11; Aktualizacja: 30.10.2017, 11:19
Porozumienie Rezydentów OZZL poinformowało o zakończeniu głodówki. Protest ma być prowadzony w innych formach

Porozumienie Rezydentów OZZL poinformowało o zakończeniu głodówki. Protest ma być prowadzony w innych formachźródło: ShutterStock

Lekarze rezydenci kończą głodówkę; protest będzie kontynuowany w innej formie - poinformowało Porozumienie Rezydentów OZZL. Decyzję tę skomentował minister zdrowia Konstanty Radziwiłł. - Z zadowoleniem przyjmujemy decyzję o zakończeniu protestu głodowego lekarzy rezydentów; ich postulaty są realizowane - oświadczył.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP

Reklama

Komentarze (15)

  • Bert(2017-10-30 21:29) Zgłoś naruszenie 20

    A jak będą teraz protestować...skoro już nie per anus, to może qui pro quo

    Odpowiedz
  • Tadek(2017-10-30 16:21) Zgłoś naruszenie 65

    Podjedzą w Święta i Sylweatra, nabiorą sił, to będą mogli znowu ogłosić strajkować.

    Odpowiedz
  • qweerty(2017-10-30 14:51) Zgłoś naruszenie 69

    Panie Radziwiłł, bez ściemy, powody do protestu nadal są , od mieszania herbata nie robi sie słodsza

    Odpowiedz
  • Wiem co mówię(2017-10-30 14:07) Zgłoś naruszenie 53

    Wystarczy prawidłowo się odżywiać i zdrowie będzie.Nie piszcie głupot o łapówkach

    Odpowiedz
  • Jagoda(2017-10-30 14:00) Zgłoś naruszenie 95

    Żalosne są te komentarze.Najpierw nauczcie się solidności w wykonywaniu zawodu i uczciwości zawodu lekarza.Jesteście podli bo widzicie tylko kasę i bryki na ulicach a pacjent na ostatnim miejscu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Odpowiedz
  • ciekawski(2017-10-30 13:35) Zgłoś naruszenie 75

    ciekawe co by zrobili rezydenci i lekarze gdyby zastrajkowali energetycy - była by ciemność

    Odpowiedz
  • Z kim walczycie - wiecie?(2017-10-30 12:47) Zgłoś naruszenie 83

    "...nie kończymy walki o ideę, nie kończymy walki o nasze sztandarowe postulaty;.."

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Emeryci i Renciści w pełni Was POPIERAJĄ, ... (2017-10-30 11:40) Zgłoś naruszenie 912

    ... bo to ONI są najbardziej POSZKODOWANIU w wyniku niedoinwestowaniu Służby Zdrowia, ale PIS-Bolszewicy mają marzenie jak je określił Kpiarz St. I. LEC... "Gdybyż KOZŁA OFIARNEGO można byłoby jeszcze DOIĆ". FARYZEUSZE z PIS nauczyli się jedynie nosić KRZYŻE po ulicach.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • prorok(2017-10-30 11:15) Zgłoś naruszenie 68

    "Jak rząd nie da medykom złotówki, suweren będzie płacił łapówki".

    Odpowiedz
  • pacjenci popierają rezydentów(2017-10-30 11:14) Zgłoś naruszenie 1112

    Popieram rezydentów! Wszyscy moi znajomi też. Trzymamy kciuki, bo jesteśmy pacjentami i to nasza sprawa.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz