Artykuły na temat: "PSL"

Kosiniak-Kamysz: Na finiszu kampanii wierzymy w dobry wynik PSL

10 października 2019 r.

Na finiszu kampanii wyborczej wierzymy w dobry wynik Polskiego Stronnictwa Ludowego – podkreślił w czwartek prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz. Dodał, że prognozowana wysoka frekwencja wyborcza będzie sprzyjała Polsce. I to jest najważniejsze - zaznaczył.

Lech Wałęsa skasował wpis o poparciu dla PSL

8 października 2019 r.

Doradca ds. mediów Lecha Wałęsy Mirosław Szczerba poinformował, że były prezydent skasował wpis na Facebooku dotyczący poparcia dla PSL. Zasugerował jednocześnie dziennikarzom, aby zwracali uwagę na Twittera, gdzie Wałęsa "nie ćwierkał o poparciu i wycofywaniu poparcia".

Budka, Rozenek i Kosiniak-Kamysz w TVP: Utrzymamy program 500 plus

1 października 2019 r.

Borys Budka (KO), Andrzej Rozenek (KW SLD), Władysław Kosiniak-Kamysz (PSL) podczas debaty wyborczej w TVP i TVP Info zapewnili, że są za utrzymaniem programu 500 plus. Nie wierzcie tym zapewnieniom naszych konkurentów, oni ten program krytykowali - podkreślił Jacek Sasin (PiS).

Cztery partie w Sejmie. Rośnie przewaga PiS nad KO [SONDAŻ DGP i RMF FM]

24 września 2019 r.

PiS  prowadzi z 20-punktową przewagą nad Koalicją Obywatelską (KO) w sondażu Ibris  dla DGP i RMF. Od poprzedniego badania PiS przybyły 3 pkt. proc. a KO ubył  jeden. Poparcie dla lewicy wzrosło do 14 proc.  Do Sejmu weszłoby jeszcze  PSL z Kukiz’15. Pod progiem znalazła się Konfederacja.

To wybory PiS kontra reszta [WYWIAD]

23 września 2019 r.

- Mateusz Morawiecki jest kandydatem PiS na premiera, nie ma mowy o koalicji z PSL czy Konfederacją. Rola premiera powinna być wzmocniona w przyszłym rządzie - mówi Jacek Sasin.

Państwo opiekuńcze z wysokim poziomem świadczeń społecznych i dostępem do służby zdrowia [PORTRET WYBORCY PSL i Kukiz’15]

16 września 2019 r.

- Wyborcy PSL sprzeciwiają się przystąpieniu Polski do strefy euro. Ale jeśli chodzi o pogłębienie integracji europejskiej to zwolenników jest tu proporcjonalnie więcej niż w całym społeczeństwie. Dlaczego? Bo UE daje dotacje i ludzie widzą siłę tych pieniędzy. Podobnie myślą wyborcy Kukiz’15 - - mówi politolog, prof. Ewa Marciniak.