Politycy podzieleni w ocenie proponowanych zmian w tzw ustawie dezubekizacyjnej

24.11.2016, 16:32; Aktualizacja: 24.11.2016, 16:46
Proponowane przez rząd zmiany w tzw. ustawie dezubekizacyjnej, to element propagandy i "polityczna dintojra" - ocenia PO. Według PiS, Kukiz'15 i PSL, to próba sprawiedliwego rozwiązania sprawy. Politycy Nowoczesnej oceniają, że projektowane zmiany są słuszne, ale spóźnione.
wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (7)

  • marek p(2016-11-24 23:05) Zgłoś naruszenie 110

    to jest nienormalne państwo ,chcą karać zwykłych policjantów za łapanie bandytów, za narażanie swojego życia

    Odpowiedz
  • Towarzysze z PSL ...(2016-11-24 16:57) Zgłoś naruszenie 90

    ... zapomnieli już, jak pod szyldem ZSL przyklaskiwali w PRL-u ??? ... że nie wspomnę o PełO-wcach, którzy swojej zemsty dokonali w 2010 roku.

    Odpowiedz
  • Bulwa(2016-11-24 18:01) Zgłoś naruszenie 80

    Kolejne ********

    Odpowiedz
  • pies(2016-11-25 12:45) Zgłoś naruszenie 60

    Walczą ze sobą gość A i B, wygrywa gość A i proponuje gościowi B wspólną pracę dla ogólnego dobrobytu i szczęśliwości, wspólnie pracują. Po pewnym czasie gość B niebacznie odwraca sie plecami do gościa A i wtedy gość A wali go kamulcem w potylicę wyjmuje portfel z kieszeni i ogłasza że przywrócił elementarną sprawiedliwość społeczną. Wszyscy się cieszą. Może być jednak mały problem kiedy gość B się ocknie, jak nic też zacząć szukać kamulca.

    Odpowiedz
  • ubek(2016-11-25 10:10) Zgłoś naruszenie 40

    to zwykła zemsta bo pierwsza obniżka emerytur była w 2010 roku pod szyldem "przywracania sprawiedliwości". a co teraz ma być???????? ale nie cieszcie się pisowcy-spotkamy sie w Strassburgu i już nie liczcie na wygraną!!!!!!!!

    Odpowiedz
  • Ale się fajnie bawią (2016-11-29 01:36) Zgłoś naruszenie 10

    A co z ludźmi ORMO, PZPR prokuratorami sędziami dyrektorami, kierownikami, rektorami na uczelniach wyższych i tymi, co pracowali w PRL. Zabrać wszystkim, co się urodzili przed 1990 rokiem.

    Odpowiedz
  • Nie chcę być Polakiem (2016-11-29 01:33) Zgłoś naruszenie 00

    Mój głos i 15 mojej rodziny straciliście na zawsze. Mam nadzieję, że za chwilę będą wybory i rozliczą was za wszystko.

    Odpowiedz