- Założyłam, że pierwszym miesiącu do WoshWosh trafi 10 par butów i, że to będzie sukces. Okazało się, że trafiło do nas nie 10, ale 500 par butów. W dwa dni po otwarciu firmy zrealizowałam już swój cel – mówi Martyna Zastawna, założycielka i prezeska firmy WoshWosh, Wizjonerka Zrównoważonego Rozwoju w 3. edycji konkursu Liderzy ESG.

Konkurs organizuje Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie oraz PwC Polska, w trzech głównych kategoriach: Strategia, Innowacja oraz Program edukacyjny. Specjalne wyróżnienie „Wizjonera/Wizjonerki Zrównoważonego Rozwoju" jest przyznawane osobom fizycznym, które swoją postawą i autorytetem wspierają odpowiedzialny biznes.

Martyna Zastawna w rozmowie z Dziennikiem Gazetą Prawną opowiada m.in. o początkach WoshWosh, rozwoju firmy, drodze do sukcesu i planach na przyszłość.

- Teraz koncentrujemy się na Europie. (…) Zaczynamy powoli wychodzić poza Polskę. Mam nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli już o tym otwarcie mówić, ale to też wiąże się z naszą nową strategią, z naszymi nowymi działaniami – mówi Martyna Zastawna.

Materiał partnerski.