Schetyna: Demonstracje to początek. Tempo zaboru polskiej normalności jest ogromne

04.01.2016, 09:21

Ludzie na ulicy to jest polityczna ostateczność, ale trzeba ją poważnie brać pod uwagę, jeśli głos PO nie będzie brany pod uwagę. Demonstracje, które były, to początek. Jeśli będzie tak ogromne tempo zmian i zaboru polskiej normalności, jak zapowiada PiS, to w naturalny sposób ludzie będą wychodzić i organizować protest społeczny” – mówi gość Kontrwywiadu RMF FM Grzegorz Schetyna z PO pytany o taśmy z jego udziałem.

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:RMF FM

Reklama

Komentarze (8)

  • POwstańmy z POza bryły świata,głos słyszalny......(2016-01-04 09:43) Zgłoś naruszenie 91

    musi być w UE.Ale na barykady nie wejdziecie bo Polska jest dla ludzi ceniących prawo i sprawiedliwość a wt to łamaliście przez 8 lat i dyktatorsko wprowadzliście łupanie PO kieszeni obywatela najsłabszego i bezradnego wobec waszych machlojek.Wynosić się z Polski tak jak innych zmusiliście do wyjazdu,większość obywateli tego kraju brzydzi się waszymi mordami.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • x(2016-01-04 10:17) Zgłoś naruszenie 72

    słyszę donośny kwik oderwanych od koryta...

    Odpowiedz
  • Inspektor (2016-01-04 12:28) Zgłoś naruszenie 30

    Coś Mi się wydaje że On sie Przeliczy z ilościa swoich i tych z drugiej strony . Oby Mu tak przypadkiem PIS ilością nie na srał na mor de.

    Odpowiedz
  • KALIF(2016-01-04 10:56) Zgłoś naruszenie 31

    PO I NOWOCZESNA TO WSPÓŁCZESNA TARGOWICA ABEL DO POLAKÓW NALEŻY SIĘ ZJEDNOCZYĆ I POGONIĆ TYCH POTOMKÓW ROSYJSKICH KACAPÓW Z POLSKI W minionych dniach wściekłość naszych okupantów – wielkich korporacji, imperialnych protektorów, lewackich fanatyków, zwykłych zdrajców i użytecznych idiotów – zamienia się w furię. Jak to możliwe, że Polacy – po tylu latach ogłupiania ich, upodlania i poniżania – okazują się tak bezczelni, żeby nie tylko wolność rozumieć, ale po nią sięgać?! Cóż to za nie bywały skandal! Wyobrażają sobie, że wybrali prezydenta, który naprawdę będzie głową polskiego państwa, że wybrali parlament, który naprawdę będzie stanowić prawo, że wybrali rząd, który naprawdę będzie rządzić wedle ich demokratycznej woli! Jakby byli Niemcami, Francuzami czy Amerykanami! Niebywałe. Strzelający z bata rodzimi nadzorcy niewolników dwoją się i troją, by naród znów padł na kolana, znów drżał na całym ciele przed opiniami „zagranicy” i pokornie błagał o wybaczenie chwili złudzeń. Uruchamiają kolejne klawisze gróźb i presji. „Liberalne media” – domagają się natychmiastowego przywrócenia nad Wisłą bezwzględnych rządów korporacji, Berlina i lewactwa, światowi „liberałowie” żądają natychmiastowego odwrócenia w Polsce wyniku demokratycznych wyborów

    Odpowiedz
  • vfcx(2016-01-04 11:50) Zgłoś naruszenie 10

    Strach się zapytać "co to jest polska normalność?".

    Odpowiedz
  • CORAL(2016-01-04 10:33) Zgłoś naruszenie 10

    od tego trzeba zacząć .Nie są dziennikarzami.Jeden może być z nadania rządzącej partii a nie /4/ ,reszta to powinni być dziennikarze z wykształcenia.Po studiach dziennikarskich ,a nie jak np. . po zoologii jak p.Olejnik z tvn.przeiez to kpina.Są studia politoliogiczne z dyplomem dziennikarza i niech każdy zajmuje się tym ,na czym się zna.Jak zoolog jest dziennikarzem to mamy przekaz zwierzęcy a nie dziennikarski.

    Odpowiedz
  • Osobiście ...(2016-01-04 12:01) Zgłoś naruszenie 00

    .... wraz z kolesiami grabarzami i kwicołami oderwanymi od koryta. Coście zrobili przez te 25 lat, że ludzi chcecie wyganiać na ulice ???

    Odpowiedz