Gazetaprawna.pl to serwis o profilu prawno-gospodarczym, zawierający unikalne treści dla profesjonalistów i przedsiębiorców oraz dla wszystkich, którzy poszukują rzetelnej informacji z zakresu prawa, podatków i prawa pracy.


Silną stroną serwisu są podane w przystępnej formie interpretacje przepisów prawa oraz praktyczne porady. Atutem serwisu są również rozbudowane serwisy tematyczne stanowiące kompendium wiedzy z danej dziedziny, a są to: Finanse osobiste, Nieruchomości, Praca i kariera, Edukacja, PIT, Poradnik konsumenta, Telekomunikacja, Energetyka, Nowe Technologie, Zdrowie, Media, Transport, MŚP oraz Wiadomości z kraju i ze świata.

Treści do serwisu tworzone są przez redakcję Gazetyprawnej.pl oraz dziennikarzy „Dziennika Gazety Prawnej”, a także liczne grono ekspertów z dziedziny ekonomii, biznesu, finansów i prawa.

Serwis posiada bazę lojalnych użytkowników, o czym świadczy duża liczba osób powracających na stronę oraz szerokie grono prenumeratorów newslettera. Szczyci się rozpoznawalną i bardzo dobrze postrzeganą marką.


Serwis powstał w roku 1998 a jego oficjalna nazwa brzmiała wtedy Gazeta Prawna on-line. Obecnie Gazetaprawna.pl zamieszcza najnowsze i zawsze aktualne wiadomości o biznesie, finansach, podatkach, pracy i prawie, ale i treści ze świata kultury, rozrywki, nowych technologii. Materiały o bieżących wydarzeniach wzbogacane są komentarzami ekspertów, analizami i opiniami specjalistów oraz doradców.

58% użytkowników stanowią kobiety 42% mężczyźni


86% odwiedzających powyżej 25 lat


78% czytelników posiada wykształcenie średnie lub wyższe


20% należy do grupy TOP MANAGEMENT

Infor.pl

Kontakt ogólny do Działów Handlowych
reklama@infor.pl
+48 (22) 530 44 44

Kontakt do Działu Konferencji
bk@infor.pl

Contact for foreigners
advertising@infor.pl