Forsal.pl jest specjalistycznym serwisem ekonomiczno-gospodarczym, co miesiąc czytanym przez kilkaset tysięcy menedżerów, ekonomistów, studentów oraz konsumentów produktów finansowych.


Dzięki ścisłej współpracy z najbardziej prestiżową gazetą biznesową w Polsce (Dziennik Gazeta Prawna) oraz najlepszą agencją ekonomiczną na świecie (Bloomberg) dostarcza internautom najwyższej jakości informacje gospodarcze w bardzo krótkim czasie.

Forsal.pl ma własną, niezależną redakcję dziennikarzy zdobywających newsy i tłumaczących zawiłości ekonomii. Unikalne treści serwisu są cytowane przez prasę w Polsce i zagranicą, między innymi The Economist, Forbes, Der Spiegel czy agencję Interfax.

Wysoka jakość artykułów i analiz sprawiła, że serwis nieustannie od trzech lat znajduje się w gronie 10-ciu najbardziej opiniotwórczych mediów biznesowych w Polsce w rankingu Instytutu Monitorowania Mediów.

Według Ogólnopolskiego Badania Inwestorów 2012 Forsal.pl znajduje się w gronie najważniejszych źródeł informacji dla inwestorów giełdowych w Internecie. W 2013 Forsal.pl, jako jedyny serwis internetowy w Polsce, został nominowany do prestiżowej nagrody dziennikarskiej Grand Press Digital.


Mocną stroną serwisu są informacje oraz raporty gospodarcze z zagranicy. Obok tematów poświęconych takim potęgom jak USA i Niemcy, znajdują się publikacje dotyczące takich krajów jak Etiopia czy Chile.

41% użytkowników stanowią kobiety 59% mężczyźni


82% odwiedzających powyżej 25 lat


80% czytelników posiada wykształcenie średnie lub wyższe


22% należy do grupy TOP MANAGEMENT

Infor.pl

Kontakt ogólny do Działów Handlowych
reklama@infor.pl
+48 (22) 530 44 44

Kontakt do Działu Konferencji
bk@infor.pl

Contact for foreigners
advertising@infor.pl