Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z naszego serwisu.
Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.
Ok, rozumiem
Więcej informacji

AKTUALNE WYDARZENIA

KONGRES

12-13 maja 2021

Perły Samorządu 2021

W tym roku, wraz z zaproszonymi ekspertami będziemy rozmawiać o przyszłości polskiej ochrony zdrowia oraz o szansach na poprawę sytuacji szpitali, skuteczniejszym zarządzaniu nimi oraz sposobach pomocy zadłużonym jednostkom.

KONKURS

czerwiec 2020

Eureka! DGP – odkrywamy polskie wynalazki

Dziennik Gazeta Prawna prowadzi VII edycję konkursu i cyklu redakcyjnego pod nazwą „Eureka! DGP – odkrywamy polskie wynalazki”. Ideą cyklu jest przedstawienie na łamach gazety wynalazków, które mają zastosowanie w praktyce, mogą być wykorzystane w gospodarce i w produkcji.

KONKURS

grudzień 2020 –
luty 2021
Warszawa

Economicus

Dziennik Gazeta Prawna już po raz dziesiąty zaprasza wydawnictwa do udziału w konkursie Economicus dla najlepszych książek ekonomiczno-biznesowych na rodzimym rynku wydawniczym. To największy tego typu konkurs w Polsce.

PROJEKT SPECJALNY

kwiecień-
październik 2020r.
Warszawa

Nie ma przyszłości bez przedsiębiorczości

Coroczna ogólnopolska akcja Dziennika Gazety Prawnej, podczas której dziennikarze, przedsiębiorcy i przedstawiciele rządu wspólnie podejmują działania na rzecz promowania i rozwoju przedsiębiorczości w Polsce.

RANKING

16 czerwca 2020r.

XIV Ranking Wydziałów Prawa

Dziennik Gazeta Prawna zaprasza do obejrzenia transmisji gali XIV Rankingu Wydziałów Prawa. Zobacz najlepsze publiczne i niepubliczne wydziały prawa w Polsce!

RANKING

9 czerwca 2020r.
Warszawa

Ranking Urzędów Skarbowych

9 czerwca 2020 rozstrzygnięty zostanie XVI ranking Izb i Urzędów Skarbowych

RANKING

czerwiec 2020r.
Warszawa

Ranking Gwiazd Bankowości

Dziennik Gazeta Prawna wspólnie z firmą doradczą PwC organizuje szóstą edycję rankingu „Gwiazdy Bankowości”, w ramach którego wyłonimy najlepsze banki w 2020 roku.

RANKING

kwiecień-
czerwiec 2020r.
Warszawa

Ranking Zdrowia Polski

Dziennik Gazeta Prawna przygotowuje już V edycję rankingu Zdrowia Polski. Ideą rankingu jest przybliżenie lokalnym społecznościom potencjału poszczególnych miast i powiatów.

RANKING

16 czerwca
Warszawa

Ranking TSL 2020

Zapraszam do kolejnego – dwudziestego piątego - rankingu TSL.

KONGRES

9 czerwca
Warszawa

Cyfryzacja polskiej gospodarki

Sprawne, przejrzyste państwo. Jasne, klarowne podatki. Zadowoleni przedsiębiorcy. A to wszystko zasługą bardzo dobrych programów. Tak powinno być dzięki cyfryzacji polskiej gospodarki i państwa. W jaki sposób dojść do stanu idealnego, co powinni usłyszeć urzędnicy, a co zrobić przedsiębiorcy?

DEBATY online