Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z naszego serwisu.
Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.
Ok, rozumiem
Więcej informacji

AKTUALNE WYDARZENIA

PROJEKT

14.09.2023 r.
Krynica

Inwestycje zagraniczne: szanse dla inwestorów, Polski i regionu

Podczas Krynica Forum 2023 zostanie przedstawiony raport na temat inwestycji zagranicznych. Raport ma charakter globalny, w Krynicy-Zdroju zostanie zaprezentowana przede wszystkim ta część, która dotyczy Polski oraz postrzegania naszego kraju przez inwestorów zagranicznych.

KONKURS

kwiecień -
listopad 2023 r.

II edycja Konkursu 3W: woda, wodór, węgiel

Weź udział w II edycji konkursu na najlepszą pracę licencjacką, magisterską i inżynierską o tematyce wody, wodoru i węgla i wygraj nagrodę główną

PROJEKT

wrzesień -
październik 2023r.

Nie ma przyszłości bez przedsiębiorczości

Sztuczna inteligencja, brak pracowników, demograficzna katastrofa, inflacja, spowolnienie w gospodarce europejskiej i brak inwestycji. W ramach tegorocznej, XI edycji projektu NPBP mierzymy się z wyzwaniami i hasłami dominującymi w ostatnich miesiącach.

PROJEKT

10-29 lipca 2023r.

STOP przemocy domowej

Oglądajcie nas codziennie o 13.00 w serwisach Dziennika Gazety Prawnej – pierwsza debata w poniedziałek 17 lipca. A w tygodniu poprzedzającym, od 10 do 15 lipca, zapraszamy do lektury publikacji wprowadzających w ten niezwykle ważny temat.

KONGRES

1-2 czerwca 2023,
Gdynia

Perły Samorządu 2023

Dziennik Gazeta Prawna oraz Miasto Gdynia zapraszają do udziału w kongresie Perły Samorządu.

RANKING

23 czerwca 2023

XVII Ranking Wydziałów Prawa

Najlepsze publiczne i niepubliczne wydziały prawa w Polsce! Poznaj tegorocznych laureatów XVII Rankingu Wydziałów Prawa Dziennika Gazety Prawnej

DEBATY

22-26 maja 2023

Tydzień z profilaktyką zdrowotną

Zapraszamy na Tydzień z profilaktyką zdrowotną. Od 22 do 26 maja na naszych serwisach internetowych będziecie mogli Państwo śledzić rozmowy oraz debaty poświęcone problemom, wyzwaniom i korzyściom płynącym z właściwie działającego systemu profilaktyki.

RANKING

kwiecień –
czerwiec 2023

Gwiazdy Bankowości

Dziennik Gazeta Prawna wspólnie z firmą doradczą PwC organizuje dziewiątą edycję rankingu „Gwiazdy Bankowości”, w ramach którego wyłonimy aktualnie najlepsze banki.

KONGRES

10 maja 2023 r.

Impact‘23 - The art of leadership

Dziennik Gazeta Prawna zaprasza do udziału w wydarzeniu The art of leadership, które odbędzie się 10 maja 2023 r., podczas pierwszego dnia kongresu Impact’23.

RANKING

Kwiecień-
Czerwiec 2023
Warszawa

Ranking TSL 2023

Zapraszamy do kolejnego – dwudziestego ósmego - rankingu TSL.

FORUM

25 kwietnia 2023
Katowice

Forum Polsko-Czeskie

Celem spotkania jest pokazanie obecnego stanu polsko-czeskich relacji gospodarczych, strategicznej współpracy i dalszego partnerstwa.

KONFERENCJA

20 kwietnia 2023
Kraków

INFORum Gospodarcze

Konferencja poświęcona roli państwa, samorządów i instytucji publicznych w pobudzaniu rozwoju gospodarczego i tworzeniu właściwych warunków dla przedsiębiorczości.

RANKING

Kwiecień 2023
Warszawa

XIX Ranking Izb i Urzędów Skarbowych

W tym roku, już po raz dziewiętnasty, wyróżnione zostaną najlepsze Izby Administracji Skarbowej oraz Urzędy Skarbowe w Polsce. Rozstrzygnięcie XIX Rankingu Izb i Urzędów Skarbowych odbędzie się w kwietniu.

KONKURS

styczeń -
czerwiec 2023

Eureka! DGP – odkrywamy polskie wynalazki - X edycja

Dziennik Gazeta Prawna prowadzi X edycję konkursu i cyklu redakcyjnego pod nazwą „Eureka! DGP – odkrywamy polskie wynalazki”. Ideą cyklu jest przedstawienie na łamach gazety wynalazków, które mają zastosowanie w praktyce, mogą być wykorzystane w gospodarce i w produkcji.

PROJEKT

Zdrowie polaków

Nowy projekt Dziennika Gazety Prawnej. Jego cel to upowszechnienie wiedzy dotyczącej funkcjonowania systemu ochrony zdrowia, a także tego, jakie wyzwania się z tym wiążą.

DEBATY online


PROJEKTY specjalne