Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z naszego serwisu.
Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.
Ok, rozumiem
Więcej informacji

AKTUALNE WYDARZENIA

KONGRES

12-13 maja 2021

Perły Samorządu 2021

Tegoroczna edycja kongresu odbędzie się w formule online. Sesje plenarne, panele dyskusyjne oraz gale wręczenia wyróżnień w rankingach Dziennika Gazety Prawnej będzie można śledzić na żywo na:
www.GazetaPrawna.pl
www.Infor.pl

KONGRES

12 maja 2021

Zdrowa Gospodarka – Impact’21

Wydarzenie organizowane w ramach wiosennej edycji Impact’21, które w założeniach ma na celu przybliżyć wizję zdrowej gospodarki i stać się pretekstem do dyskusji o skutecznych sposobach wychodzenia z koronakryzysu.
Transmisja LIVE: www.dziennik.pl | www.forsal.pl | www.impactcee.com/pl

RANKING

czerwiec 2021

XV Ranking Wydziałów Prawa

Poznaj tegorocznych laureatów XV Rankingu Wydziałów Prawa Dziennika Gazety Prawnej

RANKING

kwiecień -
czerwiec 2021

XVII Ranking Izb i Urzędów Skarbowych

W tym roku, już po raz siedemnasty, wyróżnione zostaną najlepsze Izby Administracji Skarbowej oraz Urzędy Skarbowe w Polsce.

RANKING

kwiecień -
czerwiec 2021

Gwiazdy Bankowości

Dziennik Gazeta Prawna wspólnie z firmą doradczą PwC organizuje siódmą edycję rankingu „Gwiazdy Bankowości”, w ramach którego wyłonimy najlepsze banki w 2021 roku.

MIESIĄC PRZEDSIĘBIORCY

kwiecień -
październik 2021

Nie ma przyszłości bez przedsiębiorczości

Coroczna ogólnopolska akcja Dziennika Gazety Prawnej, podczas której dziennikarze, przedsiębiorcy i przedstawiciele rządu wspólnie podejmują działania na rzecz promowania i rozwoju przedsiębiorczości w Polsce.

KONGRES

26 kwietnia 2021

Cyfryzacja polskiej gospodarki

Boom w cyfrowej gospodarce, praca na odległość, zerwane łańcuchy dostaw i logistyczna rewolucja. Jak odnaleźć korzyści dla swojej organizacji w tym nowym cyfrowym świecie? Jak będzie wyglądała cyfryzacja polskiego biznesu i administracji w najbliższych latach? Na te i inne pytania odpowiedzą eksperci kongresu Cyfryzacja polskiej gospodarki. Zapraszamy do udziału online!

DEBATY

maj 2021

Debaty na Dzień Dziecka

Od sześciu lat z okazji Dnia Dziecka, Dziennik Gazeta Prawna wydawany jest w specjalnej formule. Oprawa graficzna DGP, treści merytoryczne, ilustracje i reklamy przygotowywane są przez dzieci.

RANKING

22 czerwca
Warszawa

Ranking TSL 2021

Zapraszamy firmy z branży do udziału w 26. rankingu TSL.

KONKURS

czerwiec 2021

Eureka! DGP – odkrywamy polskie wynalazki - VIII edycja

Dziennik Gazeta Prawna prowadzi VIII edycję konkursu i cyklu redakcyjnego pod nazwą „Eureka! DGP – odkrywamy polskie wynalazki”. Ideą cyklu jest przedstawienie na łamach gazety wynalazków, które mają zastosowanie w praktyce, mogą być wykorzystane w gospodarce i w produkcji.

KONKURS

grudzień 2020 –
luty 2021
Warszawa

Economicus

Dziennik Gazeta Prawna już po raz dziesiąty zaprasza wydawnictwa do udziału w konkursie Economicus dla najlepszych książek ekonomiczno-biznesowych na rodzimym rynku wydawniczym. To największy tego typu konkurs w Polsce.

DEBATY online