Nielegalne finansowanie PO: Unijne dotacje w zamian za datek

28.08.2012, 08:00; Aktualizacja: 28.08.2012, 08:15

Działaczka PO ma postawione zarzuty w śledztwie dotyczącym przyjmowania łapówek w zamian za przyznawanie dotacji unijnych. Z materiałów operacyjnych CBA wynika, że przyznanie dotacji było uzależnione od wpłat na fundusz Platformy Obywatelskiej - donosi "Gazeta Polska Codziennie".

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Media
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (14)

  • działacz PO(2012-08-28 09:06) Zgłoś naruszenie 00

    to przez Kaczyńskiego.. to on jest winny

    Odpowiedz
  • gg(2012-08-28 09:48) Zgłoś naruszenie 00

    a mnie mówił sam Tusk, że to winny jest Kaczynski.
    A ponieważ mój premier mowi zawsze prawdę (tak mówił Pan Graś) wiec mu wierzę

    Odpowiedz
  • watolina(2012-08-28 10:28) Zgłoś naruszenie 00

    Ci homofobiczni kaczyści rozwalą w końcu nasz czyściutki, błyszczący multipleks.

    Odpowiedz
  • xxx(2012-08-28 11:56) Zgłoś naruszenie 00

    tym gamoniom z PO nie ma co tlumaczyć.. to jest bez sensu.
    Przytoczę porównanie skonstruowane dla potrzeb nieuleczalnego wielbiciela Tuska:
    „Nieuleczalny wyznawca Tuska jest w takim stanie odrętwienia intelektualnego, że w momencie kiedy jest ordynarnie rż…ty przez cały tuskowy rząd, na skutek działań PR będzie twierdził, że to nie pe…is w jego tyłku…ale czopek. I że to nie rż…cie ale leczenie. Taka niemoc do zauważania rzeczy oczywistych i nazywania ich po imieniu….

    Odpowiedz
  • CZYTELNIK(2012-08-28 13:12) Zgłoś naruszenie 00

    SAMA MAFIA W PLATFORMIE RZADZI

    Odpowiedz
  • MOL(2012-08-28 13:13) Zgłoś naruszenie 00

    PEWNIE KACZYNSKI FINANSUJE PO I WINA JEGO

    Odpowiedz
  • muo(2012-08-28 14:10) Zgłoś naruszenie 00

    To jeszcze polityka czy już mafijna rozgrywka gangów.. ??

    Odpowiedz
  • do 8(2012-08-28 14:45) Zgłoś naruszenie 00

    w PO POlityka i mafia to jedno i to samo

    Odpowiedz
  • filologini(2012-08-28 15:52) Zgłoś naruszenie 00

    No proszę, jak się ładnie zorganizowali; nie zdążyli tylko zapisać w Konstytucji, że takie działania są jak najbardziej O.K. i służą 'wspólnemu' dobru

    Odpowiedz
  • kobieta sukcesu(2012-08-28 16:18) Zgłoś naruszenie 00

    do 3 -"Nic się nie stało! Polacy nic się nie stało..."--

    -Ach nie ma choćby jednego
    W PO sprawiedliwego
    Narzekał rudy lis
    W Sodomie Gomorze bis

    Na to mu rzecze mucha
    Mój rudy ty posłuchaj
    Nie chę być zimny trup
    Zmieniona w soli słup

    I długo się głowili
    Aż w końcu uradzili
    Wpiszą do PO kaczora
    Zanim spłonie Gomora

    Odpowiedz
  • taka jest prawda(2012-08-28 18:07) Zgłoś naruszenie 00

    no co tam POkemonskie ścierwa.. gdzie jesteście?
    Tylu tu zawsze było obronców Tuska, a teraz nie ma .. pochowały sie gno.je pod stół

    Odpowiedz
  • fred(2012-08-28 22:34) Zgłoś naruszenie 00

    Przydałby się OLAF i audyt KE. Ciekawe co na to min. Bieńkowska? Pewnie nic się nie stało jak przy choćby informatyzacji.

    Odpowiedz
  • drwal(2012-08-29 07:57) Zgłoś naruszenie 00

    złodzieje !

    Odpowiedz
  • Gość(2013-01-26 16:46) Zgłoś naruszenie 00

    A co na to Pani Julia Pitera ta od śledzia za 5 złotych?

    Odpowiedz