Afera taśmowa w PSL: Zobacz pełne nagranie rozmowy Serafina z Łukasikiem

17.07.2012, 07:54; Aktualizacja: 17.07.2012, 14:53

"Puls Biznesu" ujawnił nagrania rozmowy Władysława Serafina, szefa kółek rolniczych, uznawanego za bliskiego człowieka Waldemara Pawlaka, z Władysławem Łukasikiem, byłym prezesem Agencji Rynku Rolnego. Rozmowa odbyła się prawdopodobnie w styczniu i ujawnia szereg nieprawidłowości popełnianych przez członków PSL.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (23)

 • Martens(2012-07-25 18:50) Zgłoś naruszenie 00

  Jaki z tego moral ...?
  Nie glosujcie na tych przestępców z PSLu !!!

  Odpowiedz
 • Obywatel(2012-07-28 20:35) Zgłoś naruszenie 00

  Z czego w ogóle ta pseudo afera.Przecież to norma zachowań w tym chorym przesiąkniętym powszechnym nepotyzmem i korupcją państwie !
  Komendant Miejski Policji w Szczecinie niejaki mł.insp. Krzysztof Mechliński zatrudnił u siebie w komendzie, na policyjnych etatach swoich dwóch synków którzy w bardzo krótkim okresie czasu awansowali do elitarnych komórek w tym kryminalnej Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie, oraz otrzymali wysokie grupy zaszeregowania ( kasę), stopnie. Normalny ciężko pracujący policjant mimo efektywnej ciężkiej pracy w tym wykrywczej , przez 16 lat ma dożywotkę na komisariacie za najniższe uposażenie . Krew zalewa kiedy smarkacz który ma dwa lata służby ze szkolą włącznie jest windowany przez tatusia nie za umiejętności , doświadczenie tylko za więzy krwi.Jak człowiek idzie pytać o lepsze stanowisko , grupę to słyszy na razie nie ma możliwości, postaraj się jeszcze bardziej zapier... to może???Ręce opadają. Jak by tak zweryfikować stołki w policji ( KGP, KWP,KMP) to okazało by się że to rodzinny biznes oczywiście powiązany z lokalną polityczną świtą.A co z ustawą o urzędnikach państwowych,przecież daje narzędzia do ścigania takich zachowań aaaa zapomniałem przecież w prokuraturach tez są rodzinki no i znowu dupa z tyłu!
  Oj nadejdzie w końcu dzień prawdy!!!

  Odpowiedz
 • Anonimus(2012-07-31 22:20) Zgłoś naruszenie 00

  Z czego w ogóle ta pseudo afera.Przecież to norma zachowań w tym chorym przesiąkniętym powszechnym nepotyzmem i korupcją państwie !
  Komendant Miejski Policji w Szczecinie niejaki mł.insp. Krzysztof Mechliński zatrudnił u siebie w komendzie, na policyjnych etatach swoich dwóch synków którzy w bardzo krótkim okresie czasu awansowali do elitarnych komórek w tym kryminalnej Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie, oraz otrzymali wysokie grupy zaszeregowania ( kasę), stopnie. Normalny ciężko pracujący policjant mimo efektywnej ciężkiej pracy w tym wykrywczej , przez 16 lat ma dożywotkę na komisariacie za najniższe uposażenie . Krew zalewa kiedy dzidziuś który ma dwa lata służby ze szkołą włącznie jest windowany przez tatusia nie za umiejętności , doświadczenie tylko za więzy krwi.Jak człowiek idzie pytać o lepsze stanowisko , grupę to słyszy na razie nie ma możliwości, postaraj się jeszcze bardziej zapier... to może???Ręce opadają. Jak by tak zweryfikować stołki w policji ( KGP, KWP,KMP) to okazało by się że to rodzinny biznes oczywiście powiązany z lokalną polityczną świtą.A co z ustawą o urzędnikach państwowych,przecież daje narzędzia do ścigania takich zachowań aaaa zapomniałem przecież w prokuraturach tez są rodzinki no i znowu dupa z tyłu!
  Oj nadejdzie w końcu dzień prawdy!!!

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie