Merkel się nie poddaje: chce mieć własnego namiestnika w Grecji

autor: Michał Potocki02.02.2012, 09:52; Aktualizacja: 02.02.2012, 09:56
Angela Merkel

Angela Merkelźródło: Bloomberg
autor zdjęcia: Michele Tantussi

Oburzenie Grecji i wyraźny sprzeciw pozostałych krajów UE nie powstrzymał Niemców od forsowania powołania specjalnego komisarza, który miałby kontrolować grecką politykę fiskalną. Gdy opadły emocje po poniedziałkowym szczycie, pomysł powrócił jak bumerang.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (40)

  • gosc(2012-02-02 10:48) Zgłoś naruszenie 00

    To samo bedzie niedlugo w polsce, niemiecki komisarz.

    Odpowiedz
  • ArktycznyMoroz(2012-02-02 11:18) Zgłoś naruszenie 00

    Wolę mieć za ziomków Niemców niż pisowską hołotę.

    Odpowiedz
  • korsarz(2012-02-02 11:20) Zgłoś naruszenie 00

    Mylisz się drogi gościu, gauleiter w Polsce już rządzi.

    Odpowiedz
  • Zorro(2012-02-02 11:22) Zgłoś naruszenie 00

    Proszę o wyjaśnienie.

    Odpowiedz
  • Zorro(2012-02-02 11:23) Zgłoś naruszenie 00

    Cenzura!!!

    Odpowiedz
  • Juz ma namiestnika w POlsce(2012-02-02 11:25) Zgłoś naruszenie 00

    Merker juz ma swojego namiestnika w POlsce,rudego oszusta Tuska i czerwona,PObarwiona holote sprzedawcow i likwidatorow Polski.

    Odpowiedz
  • art(2012-02-02 11:35) Zgłoś naruszenie 00

    te arktyczny debilu wyp z polski do szwabiii ku...e

    Odpowiedz
  • Michał(2012-02-02 11:38) Zgłoś naruszenie 00

    "Arktyczny Moroz woli mieć za ziomków Niemców niż pisowską hołotę.To jest
    ewidentny przykład "poprawnego " Polaka (pożal się Boże) w wydaniu obecnie
    nami rządzący .Miejmy tylko nadzieję,że Arktyczny Moroz jest tylko wybrykiem
    natury,choć patrząc na sposoby i metody sprawowania rządów przez PO,jestem
    pełen obaw do czego oni nasz kraj mogą doprowadzić.Takich jak ,to ci ludzie
    zaszufladkują nie jako patriotów,ale jako oszołomów i nawet faszystów.

    Odpowiedz
  • awo(2012-02-02 11:55) Zgłoś naruszenie 00

    a może tak jeszcze korytarzyk do Prus Wschodnich ? Chętni są,wystarczy chcieć i się ma.

    Odpowiedz
  • Bez Hipokryzji(2012-02-02 12:26) Zgłoś naruszenie 00

    Nie można dyktowac warunków temu kto ratuje,jeżeli te warunki nie odpowiadają,trzeba zrezygnowac z pomocy.Kto raz okłamał jest niewiarygodny i zasłużył na kontrolę,nawet przez Gauleitera kanclerz Niemiec której nie chodzi o demokrację ale o uczciwośc w stosunkach bilateralnych.W Europie jest więcej takich którym przydał by sie jakiś dobry Gauleiter.A Grecy,gdyby rzeczywiście grzeszyli taką godnościa jaką sobie przypisuja - zwinęli by manatki i sami się wyniesli z UE.

    Odpowiedz
  • adsenior(2012-02-02 12:29) Zgłoś naruszenie 00

    Nie udało się podbić i opanować Greków dwoma napaściami wojennymi, to chce się to osiągnąć droga podboju ekonomicznego. Polacy strzeżmy się, dla nas szkopi maja podobny scenariusz!

    Odpowiedz
  • Dr. What's On?(2012-02-02 12:59) Zgłoś naruszenie 00

    A ten Szkot, Dełnyld Task, to agent brytyjski!

    Odpowiedz
  • niedlagłupoty(2012-02-02 13:47) Zgłoś naruszenie 00

    NIE DLA ACTA!!!
    NIE DLA RZĄDU!!!
    NIE DLA TUSKA!!

    Odpowiedz
  • zyga(2012-02-02 13:51) Zgłoś naruszenie 00

    ty moroz na złość mamie jesteś w stanie odmrozić sobie uszy

    Odpowiedz
  • Michał II(2012-02-02 14:10) Zgłoś naruszenie 00

    Zastanowić się jedynie należy czy arktycznemu mrozowi mróz zaszkodził czy też z urodzenia jest ociężały umysłowo? Jedno nie wyklucza drugiego niemniej czyni osobnika niepoczytalnym i zwalnia od odpowiedzialności. Zastanowić należy czy ów osobnik nie wymaga pilnej pomocy psychiatrycznej, naprzyklad przez izolację.

    Odpowiedz
  • Mieczysław S.(2012-02-02 15:16) Zgłoś naruszenie 00

    A dlaczego nie ma mojego komentarza czyżby cenzurka a przecież napisałem że Hitler też chciał zająć całą Europę a Niemcy pod wodzą Merkel chce zająć całą Europę gospodarczo !!!

    Odpowiedz
  • Janusz(2012-02-02 15:30) Zgłoś naruszenie 00

    Panie Prezydencie i Premierze uczcie się jak dbać o interesy NARODOWE,czy Waszym zdaniem Pani Merkel tym postanowieniem-żądaniem dba o interes Unii czy własnego Narodu?

    Odpowiedz
  • rusek(2012-02-02 15:37) Zgłoś naruszenie 00

    Kto daje musi wiedzic gdzie moje pieniadze ida i na co porzadek utrzymuje Swiat a ludzi Bat

    Odpowiedz
  • Heman Bruner.(2012-02-02 16:09) Zgłoś naruszenie 00

    Ich Herman Bruner mechte nach Grekien land fahren.
    Danke Sie frau Merkel.

    Odpowiedz
  • gość(2012-02-02 16:49) Zgłoś naruszenie 00

    Ta ji po cu my ich wyganiali w 1945 roku. Już by byli na miejsu te namiestniki.

    Odpowiedz