Nowa grupa hakerów atakuje. "Donald Tusk jest złym człowiekiem"

23.01.2012, 08:34; Aktualizacja: 23.01.2012, 12:59
Strona Kancelarii Premiera Rady Ministrów w wynikach wyszukiwania Google

Strona Kancelarii Premiera Rady Ministrów w wynikach wyszukiwania Googleźródło: Inne

Kolejna grupa hakerów atakuje strony polskiego rządu. Grupa określająca się jako "Polish Underground" zablokowała stronę Premiera RP. Hakerzy zamieścili na niej informacje dla Donalda Tuska.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Media
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (74)

  • bywam(2012-01-23 09:08) Zgłoś naruszenie 00

    Jeśli nie potrafisz zabezpieczyć swoich dzieł tak, aby inni nie mogli piracić, to nie bierz się za tworzenie dzieła lub licz tylko na przychody ze źródeł, które realnie zapłacą za Twoją pracę.
    Do znudzenia powtarzająca mantra, że artysta traci na upowszechnianiu swojej muzyki czy innej pracy, gdy internauta pobierze jego utwór jest okrutnie nudna i pozbawiona realnego myślenia.
    Niech artysta nie tworzy, albo gra koncerty. Albo śpiewa w barach, albo niech zmieni profesję.
    Nagle ktoś sobie przypomniał o biednych artystach. Jakie to oni mają ciężkie życie.

    Odpowiedz
  • Ave(2012-01-23 09:15) Zgłoś naruszenie 00

    Brawo Hakerzy, a właściwie protestujący obywatele Polski !!!

    Dlaczego rząd ACTA przygotowywał za naszymi plecami ???

    Odpowiedz
  • SDSA(2012-01-23 09:15) Zgłoś naruszenie 00

    DAWAĆ TAK DALEJ PANOWIE

    Odpowiedz
  • I o to chodzi(2012-01-23 09:23) Zgłoś naruszenie 00

    RedBuul &Donek wprowdzą stan wyjątkowy, Putin klaszcze w rece.

    Odpowiedz
  • Pradziadek(2012-01-23 09:26) Zgłoś naruszenie 00

    Co da znów ta jałowa dyskusja o tym czy tamtym. Jak do tego czasu tylko lawirowano by tak naprawde nić nie zrobić. Tak będzie i tym razem, zresztą nic sie nie zmieni. Będa lawirować i żonglować nie pięcioma kulkami, tylko j e d n ą tylko szybciej by wydawało się że w obiegu są ze trzy a może cztery !!!

    Odpowiedz
  • entera(2012-01-23 09:29) Zgłoś naruszenie 00

    brawo, dość wymysłów Tuska

    Odpowiedz
  • prorok(2012-01-23 09:43) Zgłoś naruszenie 00

    To NARÓD nie działacze partyjni i korporacje są stanowią prawa. Kiedyś było też prawo pierwszej nocy, obcinano język za "szkalowanie" władzy a rękę za świętokradztwo. Jeśli nie będzie sprzeciwu wobec złego prawa, staniemy się niewolnikami we własnym kraju.

    Odpowiedz
  • Lesio(2012-01-23 10:11) Zgłoś naruszenie 00

    Bzdury wypisujecie za mało macie wiedzy o polityce

    wasze pochodzenie pis ???

    Odpowiedz
  • ccccccccccccc(2012-01-23 10:12) Zgłoś naruszenie 00

    Na początku XX wieku zaistniały dwie przyczyny, dla których do południowej Kalifornii przenieśli się niektórzy amerykańscy filmowcy. Pierwsza to znakomite warunki pogodowe do kręcenia filmów i dużo słońca. Druga to ucieczka przed agentami Motion Picture Patents Company Thomasa Alvy Edisona, który zarejestrował patenty na kilka kluczowych wynalazków umożliwiających kręcenie i projekcję filmów, oraz kontrolował wszystkie kina na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Kalifornia była wystarczająco daleko, aby utrudnić ściganie "PIRACKICH" wytwórni filmowych przez agentów Edisona. Ponadto "PIRACI" zorganizowali tu system "wczesnego ostrzegania", który umożliwiał im szybkie zwijanie nielegalnej produkcji gdy tylko jakiś agent Edisona pojawiał się na horyzoncie. WIKIPEDIA

    Odpowiedz
  • al(2012-01-23 10:19) Zgłoś naruszenie 00

    BRAWO HAKERZY
    ZABLOKUJCIE CENY PALIWA i WYPŁATY RZĄDOWCÓW
    DZIEKUJEMY

    Odpowiedz
  • wolny(2012-01-23 10:21) Zgłoś naruszenie 00

    popieram wojujących w internecie

    Odpowiedz
  • Leo(2012-01-23 10:47) Zgłoś naruszenie 00

    Byłem przeciw. Po oświadczeniu ciecia- złote usta Tuska jestem za.

    Odpowiedz
  • smiech na sali(2012-01-23 11:40) Zgłoś naruszenie 00

    ale machlacza-czy jak ja biore ksiazke za darmo bo ktos ja zostawil w pociagu(byla taka akcja) to kradne?a jak sciagam z internetu bo ktos ja tam zamiescil?scigac tego kto to zrobil bo np. nie mial prawa a nie zwyklych ludzi a jak nie umiecie to wezcie sie do sztemplowania jaj w pegeerze

    Odpowiedz
  • partyjota(2012-01-23 11:55) Zgłoś naruszenie 00

    a kiedy zablokują banki to aparat władzy

    Odpowiedz
  • Do Lesia(2012-01-23 11:57) Zgłoś naruszenie 00

    Jesteś mądrzejszy ...od swego laczka, niedużo.

    Odpowiedz
  • zniesmaczony(2012-01-23 12:03) Zgłoś naruszenie 00

    Lesio z IP: 213.134.163.* (2012-01-23 10:11)
    Bzdury wypisujecie za mało macie wiedzy o polityce
    wasze pochodzenie pis ???

    ...
    Podobno duzo o polityce wiedział Chlebowski, Drzewiecki i Sawicka z PO..

    Odpowiedz
  • Ciekawy(2012-01-23 12:15) Zgłoś naruszenie 00

    No cóż, trampkarz bez talentu pozostanie trampkarzem a do tego jeszcze jeżeli cała linia pomocy jest poniżej talentu trampkarza wykańczającego efekty tej drużyny są widoczne. Destrukcja czytaj obstrukcja rządu i stanu bezpieczeństwa kraju całkowita. Pewnie wykształciuchy z drużyny PO zwalą na Kaczora że zablokował strony. Beztalencie choćby nie wiem jak lansować pozostanie beztalenciem a w połączeniu z nieróbstwem,bufonadą i ignorancją daje efekt domina.

    Odpowiedz
  • em.(2012-01-23 12:33) Zgłoś naruszenie 00

    zablokujcie ZUS niech ludzie z nimi rozprawią sie. raz na zawsze.

    Odpowiedz
  • BBN wolne !!!!(2012-01-23 12:49) Zgłoś naruszenie 00

    Widać ryje Palikota (Ruchajpalikota), Radka (menża Appell) i Kozieja, ruskiego generła- prowadzi ReddBulla.

    Odpowiedz
  • prorok(2012-01-23 12:54) Zgłoś naruszenie 00

    Chciałbym doczekać dnia, w którym ludzie podczas wyborów zagłosują na znanych sobie, uczciwych kandydatów. Nie będą kierować się manipulacjami takimi jak sondaże, marketing polityczny etc. Wówczas nie będzie problemu z oszustami politycznymi, żerującymi na naiwności społeczeństwa.

    Odpowiedz