Janusz Palikot - binesmen, poseł, skandalista, filozof?

autor: oprac. J.K.03.10.2010, 08:51; Aktualizacja: 03.10.2010, 09:15

Janusz Palikot, mgr filozofii, właściciel jednej z pierwszych w Polsce firm produkujących wina musujące, "wynalazca' "Żołądkowej Gorzkiej", nieudany wydawca pisma "Ozon. Ma 46 lat.  Kim jest najbardziej kontrowersyjny spośród polityków PO, który ogłosił w sobotę, że 6 grudnia odejdzie z PO i złoży mandat poselski.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (14)

  • PO(2010-10-03 13:44) Zgłoś naruszenie 00

    Do aNtyMoHerrr weś sztucznego na głowę i promuj wariata.

    Odpowiedz
  • aNtyMoHerrr(2010-10-03 10:24) Zgłoś naruszenie 00

    ZIOOOMALEEEE ! to jest szansa jakiej jeszcze nie bylo !!!
    Janusz Palikot jest the besciakowski do potegi-
    dosyc popieluszkow, rydzoli, kaczorow, wojtylow
    moherstwo raus z polski-
    pomagajmy Panowi Januszowi Palikotowi posprzatac w tej zasyfionej Polsce!!

    Odpowiedz
  • doali(2010-10-03 20:05) Zgłoś naruszenie 00

    ja też czytam Kalifa wiec nie mow mi co mam czytać

    Odpowiedz
  • ALA(2010-10-03 10:42) Zgłoś naruszenie 00

    MOŻE MLODZI WRESZCIE ZOBACZĄ ŻE ZIELONE ŚWIATŁO ZAPALIŁO SIĘ DALA NICH JAK NIE SKORZYSTAJĄ DALEJ BĘDZIECIE NARZEKAĆ ŻE HER TUSK WSZYSTKO ROZWALA KRAJ ZADŁUZA MOZE CI CO JESZCZE NIE WYJECHALI DO NIEWOLNICZEJ PRACY W IRLANDII NIEMIEC CZY AUSTRII WEZMĄ SIĘ Z PALIKOTEM ZA POLITYKĘ I STWORZĄ PARTIE TAKĄ ABY BYŁA KONKURENCJA DLA TYCH DINOZAURÓW CO W SEJMIE SIEDZĄ OD 20 LAT- WY MŁODZI ZRÓBCIE WRESZCIE PORZADEK SAM PALIKOT NIE ZROBI NIC NIE PRZESKOCZY USTAW BO DO TEGO POTRZEBNI SĄ POSLOWIE.

    Odpowiedz
  • Popieram wszystkie jego 15 postulatów(2010-10-03 10:51) Zgłoś naruszenie 00

    Kwestia tego, czy wystarczy mu sił, cierpliwości i konsekwencji w realizacji tych haseł??
    Dobrze, że ktoś zaczyna mówić o tym głośno - bo jest to bardzo uciążliwe, kiedy państwo jest przystawką kościoła;
    - kiedy ślub kościelny zastępuje ślub państwowy /cywilny/;
    - że biskupi stawiają polecenia; posłom, ministrom,...
    - kiedy konstytucja i prawo cywilne nie obejmuje kleru;
    - że powstało państwo w państwie;
    - że korzysta się ze wszystkich świadczeń państwowych, nie świadcząc na rzecz tego państwa NIC.

    Odpowiedz
  • isia(2010-10-03 11:23) Zgłoś naruszenie 00

    suchocka chciała rozgrzeszenia i tym sposobem uzyskała funkcję ambasadora w watykanie - a że nie ratyfikowano konkordatu - przecież pis wziął włądzę w swoje ręce jak utrzymać posłuch u obywateli polskich - nie mylić pojęcia - kto jest narodowości polskiej a kto jest obywatelem polski - polska to wielonarodowe państwo a nrodowość ponarodowość polską jest więcej w Rosji /potomkowie zesłańców / -utrzymać tygiel w posłuchu tylko może nakaz religijny / krucjaty jeżeli ktoś uczył się historii powszechnej - a większość w zasadniczych i technikach oraz na studiach nie uczyli historii i tą lukę wykorzystał i wykorzystuje wcześniej pis a po rozłamie i pis i po .

    Odpowiedz
  • ton(2010-10-03 11:34) Zgłoś naruszenie 00

    Jeden z nielicznych ,ktory mowi publicznie glosno co mysli w odroznieniu od innych,ktorzy mysla podobnie lecz boja sie wystawic politycznego nosa by nie narazic na szawank swojej kariery.W kazdej plotce jest podobno ziarenko prawdy.Trudno uwierzyc by czlowiek z wyzszym wyksztalceniem filozoficznym nie znal wartosci wypowiadanych przez siebie slow.Sposoby przekazu byc moze kontrowersyjne ale widocznie taka forma jest najbardziej skuteczna by dotrzec do odbiorcy.Moze i populizm ale w kwestaich zasadniczych ma absolutna racje!!!

    Odpowiedz
  • ALA(2010-10-03 13:22) Zgłoś naruszenie 00

    DO 6 A PO CZYM TAK SĄDZISZ TUSK JEST HISTORYKIEM A PALIKOT FILOZOFEM WIĘC TO CO WYRABIAŁ I NAŚMIEWAL SIĘ TO JEST WPISANE W JEGO WYKSZTALCNIE- ZAWSZE DO PRZEMĄDRZALEGO MÓWIONO TY FILOZOFIE GRECKI. A TUSK OPRUCZ SWOJEJ KAMIENNEJ TWARZY JAK KACZYŃSKI CO REPREZENTYJE AHA RZĄD.

    Odpowiedz
  • ALA(2010-10-03 15:51) Zgłoś naruszenie 00

    DO 10 CZY PALIKOT MA POMYSLA CZY NIE TO NIE TWOJA GLOWA- TY ZAJMIJ SIE SOBĄ I SWIMI WYPOCINAMI. PISZESZ CHYBA DLA SIEBIE BO TEGO NIKT NIE CZYTA JAK WIDZĘ - KALIF ODRAZU PRZESUWAM DALEJ MASZ PORĄBANE W GŁOWIE.

    Odpowiedz
  • 666(2010-10-03 18:58) Zgłoś naruszenie 00

    Palikot proponuje darmowe środki antykoncepcyjne, a ja proponuję żeby Palikot zafundował wibratory i świńskie ryje.

    Odpowiedz
  • do ali(2010-10-03 21:12) Zgłoś naruszenie 00

    ala zajmij sie swoja emerytura i swoim bezrobotnym synem

    Odpowiedz
  • nie musisz czytać?(2010-10-03 17:44) Zgłoś naruszenie 00

    Alu !jak zwykle masz kota i to w worku! Ja właśnie czytałem komentarz z nr. 10 i uwazam go za bardzo właściwy i wyważony. Nie musisz przecież czytać jak ci nie pasuje , ale nie możesz ludziom zabronić czytać. Ja wiem ,że w PO nie wolno czytać innych tylko prwomyślne wypowiedzi. Ale to nic nowego, za Hitlera i za Stalina już obowiązywała ta doktryna. Jedna rzesza , jeden wódż i jedna partia. To zostało przeniesione obecnie na Polski grunt.Różnica jest taka,że tam stawiano na silne państwo i silne społeczeństwo.Interes państwa był nadrzędny w stosunku do grup interesów. To samo było w ZSRR.U nas jest odwrotnie, interesy partii i biznesu są nadrzędnymi wobec potrzeb obywateli i państwa.

    Odpowiedz
  • KALIF(2010-10-03 15:47) Zgłoś naruszenie 00

    Kongres klauna z Biłograja pokazał, że nie ma on żadnego pomysłu na walkę o wprowadzenie liberalizmu obyczajowego, charakteryzującego się m.in radykalnym pozbawianiem życia dzieci i staruszków, w Polsce.
    Rację ma więc dr Paweł Bała, który napisał, że: „ Inteligencja Palikota, jego bezceremonialne chamstwo – które może się podobać „zarabiającej, wykształconej, podróżującej” części społeczeństwa, środki finansowe na dalsze błazenady, mogą dać kilka procent poparcia, co będzie dużą stratą dla SLD. W końcu czy „zarabiająca, wykształcona, podróżująca” Polska, pod pojęciem której kryje się najczęściej miejskie buractwo, pokolenie plastiku, które wiedzę o świecie czerpie przecież nie z książek, a z programów Wojewódzkiego, które wcale wiele mentalnie nie różni się od klienteli dawnej Samoobrony, nie zasługuje na swojego Leppera?”

    Odpowiedz
  • kjwbkjwkj(2010-10-03 11:59) Zgłoś naruszenie 00

    Pan Premier jest inteligentniejszy niz Pan Janusz.

    Odpowiedz