Wojsko radykalnie zaoszczędzi na żywieniu

23.07.2010, 08:59; Aktualizacja: 23.07.2010, 09:30

Armia zmienia zasady żywienia żołnierzy - ubędzie osób uprawnionych do bezpłatnych posiłków, zmniejszy się liczba stołówek, zapasy wojenne zostaną odchudzone. MON chce zaoszczędzić w ten sposób blisko 250 mln zł.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (8)

  • kaki(2010-07-23 10:08) Zgłoś naruszenie 00

    my wojskowi bedziemy Klichowi bardzo wdzieczni za zabranie man darmowych posilków.. a sobie pan tez zabierze darmowa miche czy juz nie?
    Nie?
    haha

    Odpowiedz
  • kaki1(2010-07-23 10:44) Zgłoś naruszenie 00

    widac zmiany ida

    Odpowiedz
  • kaki1(2010-07-23 10:52) Zgłoś naruszenie 00

    tylko w moim mózgu nie ma zmian. Dalej jestem ocięzały umyslowo jak gajowy KomoRuski

    Odpowiedz
  • bolek(2010-07-23 13:12) Zgłoś naruszenie 00

    Wiktor, bredzisz jak pijany pisowiec.

    Odpowiedz
  • do TW bolka(2010-07-23 13:33) Zgłoś naruszenie 00

    bo posłuchałem bredzenia Komoruskiego... tego załącznika do Tuska.. tego ocięzałego umyslowo Rocha Kowalskiego z powieści Sienkiewicza

    Odpowiedz
  • O TYM JAK ROZMAWIAĆ Z DZIEĆMI NA TRUDNE TEMATY(2010-07-23 13:43) Zgłoś naruszenie 00

    Jeśli zadane pytanie nas krępuje, staramy się tego po sobie nie okazywać. Dziecko nie powinno wyczuć naszego zakłopotania. Gdy malec pyta nas, dlaczego Komorowski został prezydentem, nie uśmiechajmy się głupio, nie odbijajmy piłeczki, szybko rzucając: „Posprzątałeś zabawki?” Raczej starajmy się z powagą i rzeczowo odpowiedzieć, nie dając po sobie poznać, jak bardzo jesteśmy skrępowani i zawstydzeni...
    Podobnie i treść słowa “Komorowski”, będąca naturalnym nazwiskiem, nie powinna powodować skrępowania i nie musimy przy naszych dzieciach wstydzić się je wymawiać. Z kolei gdy dziecko wypowie je przy nas, w żadnym wypadku nie powinniśmy udawać, że niczego nie słyszeliśmy. Zupełnie niedopuszczalne jest karcenie za to malca lub strofowanie, że tak się nie mówi, bo to jest „brzydko”. Normalna, nieskrępowana reakcja i bezpruderyjne wyjaśnienie, oczywiście stosowne do wieku, to najlepsza metoda. Dziecko z pewnością wszystko zrozumie, a my nie będziemy już odczuwać zażenowania, ilekroć na ekranie telewizora pojawi się sylwetka prezydenta...

    Odpowiedz
  • long live polish speech !(2010-07-23 15:13) Zgłoś naruszenie 00

    Naprawdę ten konkretny ministerek użył słowa "providerom"?

    Odpowiedz
  • 2 3 4 5(2010-07-23 15:46) Zgłoś naruszenie 00

    jedzonko teraz będzie dostarczane przez INTERNET (PROVIDER)

    Odpowiedz