Wybory prezydenckie: Zaczyna się wojna na merytoryczne argumenty

autor: Grzegorz Osiecki27.04.2010, 03:00

To będzie powtórka starcia Polski solidarnej z Polską liberalną. Ale kandydaci nie zawsze będą pasować do tego szablonu.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (41)

  • taka jest prawda(2010-04-27 07:06) Zgłoś naruszenie 00

    Jak dotąd naprawdę skutecznego haka w wyborach prezydenckich użyło P.O. - Czyli numer z Miodowiczem i Jarucką. Hak ten pięknie wykolegował z wyborów ich obecnego kolegę Cimoszewicza.
    Pięknym hakiem też POszczycić się mogła HGW z Warszawy, gdy zaraz przed ostatnimi wyborami do parlamentu, powiedziała, że coś jest nie tak z siedzibą PISu, że coś tam bezprawnie jest z nieruchomością, czy nieprawnie. I że trzeba to zbadać. I oczywiście już po wyborach jak zwykle od kilkunastu lat, okazało się, że wszystko jest zgodnie z prawem.
    A teraz Marszałek Gbur-Komorowski zacznie wyciągac haki!

    Odpowiedz
  • Celineczka(2010-04-27 07:54) Zgłoś naruszenie 00

    na powyzszej fotografi widac Komorowskiego jak zapewne u fryzjera,w jakis pasach .Czyzby fryzjerka myla gabka mrudy na jego mordzie z obludy? A pasy to jakby podtrzymywaly po-srane portki?

    Odpowiedz
  • naród wie(2010-04-27 08:06) Zgłoś naruszenie 00

    a gdzie zona Komorowskiego? NIe chce jej pokazac?.. haha..dlaczego? Pewnie to jakiś pasztet z PO

    Odpowiedz
  • TW(2010-04-27 08:17) Zgłoś naruszenie 00

    a gdzie zona Kaczyńskiego ? NIe chce jej pokazac?.. haha..dlaczego? Pewnie to jakiś pasztet z PIS

    I oto pierwszy argument dla ludzi s PIS-ku.

    GDZIE WARTOŚCI RODZINNE ?
    GDZIE RODZINA ?
    GDZIE DZIECI KANDYDATA PISowego ?

    CO KANDYDAT PIS robił w dniu 13 grudnia 1981 ?

    Mysle że wystarczy.

    Odpowiedz
  • Kuba(2010-04-27 08:36) Zgłoś naruszenie 00

    Szlachcic Komorowski ?--Też będzie CUDOwał ! gdzie On w życiu pracował ,co On robił aby szanować zwykłych ludzi - uczył się Historii i o odrobku pańszczyźniany przez 7 dni na Jaśnie Pana.

    Odpowiedz
  • do 4 "TW"(2010-04-27 08:48) Zgłoś naruszenie 00

    "Gdzie zona Kaczynskieg?".Bynajmniej jest to czlowiek patriota i chce kontynuowac to co dla Polski najwazniejsze.To ze nie ma zony,to swiadczy ze w czascah ataku liberalizmu i lewactwa na Polske,poswieca osobiste zycie.To Prezydent jest glowa Panstwa Polskiego,a nie zona.Po drugie jeszcze zone moze miec.Wazne,ze dla nas Polakow kaczynscy maja dobre poglady na rodzine,na Narod,sa patriotami,a nie sprzedawczykami.Za to ich cenimy i na nich oddamy glosy

    Odpowiedz
  • Grzegorz.(2010-04-27 09:28) Zgłoś naruszenie 00

    Kaczyński Jarosław prawy człowiek ma rodzinę kocha własne dzieci czy nawet wnuki to prawdziwy wzór do naśladowania jakby Polacy i polki brały przykład z prawego Jarosława Kaczyńskiego to jako naród wymarliśmy by jak mamuty.
    po drugie ma problem na początku kampanii ponieważ zatrudnił na szefa swojej kampanii Joanne Struzik która zgadza się jak śp prezydentowa w sprawie z in -vitro to z kolei nie smak rydzykowi i klerom.

    Odpowiedz
  • TW(2010-04-27 09:30) Zgłoś naruszenie 00

    Ja młody i wykrztałcony członek PO chcem wyrazić swoje uwielbienie dla pana Tuska i całej jego ekipy za to, rze majonc ukończonom POdstawuwke moge ruwnierz uchodzić za intelektualiste i mieć swuj wkład w walke z kaczyzmem. POniewarz jestem notorycznie bezrobotny całymi dniami wypisuje swoje celne ówagi na temat rząduf nieudolnych kaczystów, kturzy som zakałą karzdego POlaka i te ich rządy jurz mie denerwujom i mojom mame też.I rzeby marycha wkońcu POtaniała i była do kupienia w supermarkecie. i rzeby kondony nie spadywały,boto terz wina tyh pżeklentyh kaczoruw,i mmie to pżeskadza óprawiać polityke miłości kturom nasz premier ogłosił. hyba troche błendów zrobiłem, ale ja dopiro do wieczorowej podstawowej sie zapisałem, toterz jeszcze taki wykrztałcony niejestem. Dla ciebie kochany Premieże, obiecuje robic 3 klasy w jeden rok i zaraz potem zapisać sie do PEŁO,i jakim takim ministrem jak Nowak albo i Chlebowski zostać.

    Odpowiedz
  • do 8.(2010-04-27 09:37) Zgłoś naruszenie 00

    te wiktor wali ci już od rana w dekiel idź na spacer wejść łyk świeżego powietrza dobrze ci zrobi.to ze kradniesz ludziom prywatne nicki to tylko świadczy kim sobą reprezentujesz jesteś zwykłym zadymiarzem na dodatek złodziejem który niema nic do powiedzenia.a jedynie zasypujesz spamem fora GP.

    Odpowiedz
  • do Grzegorza(2010-04-27 09:58) Zgłoś naruszenie 00

    a kogo zatrudnił do kampanii Gbur Komorowski? Muchę? PO co? żeby du.pe pokazywała?

    Odpowiedz
  • do 9(2010-04-27 09:59) Zgłoś naruszenie 00

    a co ty masz do powiedzenia? nic?

    Odpowiedz
  • taka jest prawda.(2010-04-27 09:59) Zgłoś naruszenie 00

    świrem nie polemiki koniec.

    Odpowiedz
  • do 13(2010-04-27 10:14) Zgłoś naruszenie 00

    "świrem nie polemiki koniec"?

    ...co to za bełkot analfabeto z PO, w jakim języku to napisałeś?

    Nie ma juz przekazów dnia od Karpiniuka i nie wiesz jak pisac poprawnie?

    Odpowiedz
  • Ramecki Leonid(2010-04-27 10:54) Zgłoś naruszenie 00

    Na PiS glosuje ! Na PO- Pluje !

    Odpowiedz
  • naród wie(2010-04-27 10:58) Zgłoś naruszenie 00

    Gdy byt określa świadomość, bardzo łatwo usprawiedliwić każde draństwo. Dlatego filozofia Komorowskiego jest na miarę roli, jaką odegrał w III RP.
    Istnieje dość materiałów, by wskazać, że był jednym z najgorszych ministrów ON, utrwalaczem władzy czerwonych generałów i źle przysłużył się polskiej armii.


    Człowiek z ciasta (a może z gliny) jest dobrym imieniem dla Komorowskiego.
    Mieliśmy już ludzi z marmuru, z żelaza, z pustaka. Teraz nadchodzi człowiek z ciasta. Ten wydaje mi się szczególnie niebezpieczny: ulepić zeń można wszystko...

    Odpowiedz
  • TW(2010-04-27 11:03) Zgłoś naruszenie 00

    Komorowski to człowiek zagrażający bezpieczeństwu państwa
    Taki osobnik, deklarujący publicznie sympatię do WSI oraz działając z nimi od wielu lat , taki osobnik powinien być wykluczony z życia politycznego przez Polaków AUTOMATYCZNIE; tymczasem my tu boje toczymy o zainfekowaną kłamstwem i bzdurą świadomość polskiego społeczeństwa. Heroiczne zadanie biorąc pod uwagę skalę i ilość stosowanych nieustannie manipulacji...

    Odpowiedz
  • bolek(2010-04-27 11:26) Zgłoś naruszenie 00

    IP = 83.10.85 to oczywiście nasz stary przyjaciel WIKTOR. Jak ustaliłem to emeryt, który z nudów odwiedza kawiarenki internetowe i z różnych IP przekazuje swoje anty-PO treści. Nie lepiej Wiktorku pójść na spacer ? Mimo to pozdrawiam Cię.

    Odpowiedz
  • rydzykant(2010-04-27 11:38) Zgłoś naruszenie 00

    Jeśli wygra Kaczyński,to jakiej płci będzie pierwsza dama?

    Odpowiedz
  • rydzykant(2010-04-27 11:41) Zgłoś naruszenie 00

    Wybory może wygrać nawet małpa,byle nie "prawy i sprawiedliwy".Ten potrafi poróżnić Polaków.

    Odpowiedz
  • TW(2010-04-27 12:05) Zgłoś naruszenie 00

    mistrzami w poróżnaniu Poaków jest PO, to partia haków.
    Jak dotąd naprawdę skutecznego haka w wyborach prezydenckich użyło P.O. - Czyli numer z Miodowiczem i Jarucką. Hak ten pięknie wykolegował z wyborów ich obecnego kolegę Cimoszewicza.
    Pięknym hakiem też POszczycić się mogła HGW z Warszawy, gdy zaraz przed ostatnimi wyborami do parlamentu, powiedziała, że coś jest nie tak z siedzibą PISu, że coś tam bezprawnie jest z nieruchomością, czy nieprawnie. I że trzeba to zbadać. I oczywiście już po wyborach jak zwykle od kilkunastu lat, okazało się, że wszystko jest zgodnie z prawem.
    A teraz Marszałek Gbur-Komorowski! Proszę jakie piękne haczyki.

    Odpowiedz