Wspólnie realizowany materiał będzie publikowany w każdy poniedziałek w tygodniku „Forsal.pl” oraz w serwisie www.forsal.pl, a jego zapowiedź znajdzie się na pierwszych stronach „Dziennika Gazety Prawnej” oraz tygodnika. W tym samym dniu, temat przewodni raportu będzie omawiany w paśmie biznesowym programu #dziejesienazywo, transmitowanego na Stronie Głównej WP o godz. 9.45.

Ośmiokolumnowy tygodnik „Forsal.pl” po raz pierwszy ukaże się wraz z „Dziennikiem Gazetą Prawną” 25 kwietnia. Tego dnia zostanie także zainaugurowana obecność dziennikarzy redakcji w programie WP #dziejesienazywo, a także po raz pierwszy na łamach gazety będzie opublikowany raport – efekt współpracy redakcji tygodnika z redakcją biznesową Grupy WP.

Materiał będzie dostępny również na serwisie www.forsal.pl. Serwis www.Forsal.pl jest specjalistycznym serwisem ekonomiczno-gospodarczym. Publikuje materiały w ramach trzech filarów: biznes, gospodarka i świat. Treści serwisu są cytowane przez prasę w Polsce i zagranicą. W 2013 Forsal.pl, jako jedyny serwis internetowy w Polsce, został nominowany do prestiżowej nagrody dziennikarskiej Grand Press Digital.

Codzienny program #dziejesienazywo Wirtualnej Polski realizowany jest od września 2015 roku. W porannej ramówce nadawane jest pasmo publicystyczne i ekonomiczne (codziennie, godz. 9:00-10:00), w popołudniowej – lifestyle’owe (o godz. 18:00). #dziejesienazywo to pierwsza w historii cykliczna audycja live realizowana przez wydawcę internetowego. Do tej pory zrealizowano ponad 200 programów, wiele z nich cytowano w mediach. Poranny program o 9:00 prowadzą znani publicyści i dziennikarze: Jacek Żakowski, Paweł Lisicki, Michał Kobosko, Sławomir Sierakowski i Robert Mazurek.

Pasmo #dziejesienazywo w 2015 r. było nominowane do prestiżowej nagrody Grand Press Digital, za innowacyjne podejście do wykorzystania nowoczesnych technologii w dziennikarstwie.