Patronaty , strona 3 - Patronaty

Znamy już laureatki Bizneswoman Roku 2016

9 marca, podczas uroczystej gali w Budynku Senator, ogłoszono wyniki ósmej edycji konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku. Wśród nagrodzonych znalazły się założycielki i menedżerki z takich firm jak Deloitte, Plastwil, Whisbear, Nestmedic, PelviFly czy Ada. Przyznano także nagrody specjalne za wybitne osiągnięcia. Otrzymały je Ewa Błaszczyk i prof. dr hab. inż. Jadwiga Sójka-Ledakowicz. Partnerem strategicznym konkursu jest Mastercard.

 czytaj więcej »

Znamy już finalistki VIII edycji konkursu Bizneswoman Roku!

Właśnie zakończył się pierwszy etap konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku. Oznacza to, że wyłonione zostały finalistki w 7 kategoriach. O tym, kto zdobędzie tytuł Bizneswoman Roku 2016, w każdej z kategorii, dowiemy się podczas gali finałowej 9 marca b.r.

 czytaj więcej »

Diamenty Polskiej Chemii Rozdane

21 listopada w hotelu Sheraton w Warszawie odbyła się V edycja „Chemical Industry Summit & Awards Gala” zwieńczona uroczystością Diamentów Polskiej Chemii. Tematami tegorocznego szczytu były m/in. konkurencyjność polskiej i europejskiej chemii, projekt zgazowania węgla, przemysł chemiczny w kontekście „planu Morawieckiego” i metody podniesienia innowacyjności rodzimych firm. Wśród laureatów Diamentów znalazły się spółki takie jak Grupa Azoty Puławy, Fluor czy BASF Polska.

 czytaj więcej »

Chemical industry Summit Awards Gala

21 LISTOPADA W HOTELU SHERATON W WARSZAWIE ODBĘDZIE SIĘ V EDYCJA „CHEMICAL INDUSTRY SUMMIT & AWARDS GALA” ORGANIZOWANA PRZEZ EXECUTIVE CLUB WE WSPÓŁPRACY Z PWC POLSKA POD PATRONATEM HONOROWYM WICEPREMIERA, MINISTRA NAUKI I SZKOLNICTWA WYŻSZEGO, JAROSŁAWA GOWINA. W PANELACH DYSKUSYJNYCH WEZMĄ UDZIAŁ NAJWAŻNIEJSI PRZEDSTAWICIELE BRANŻY CHEMICZNEJ, A ZWIEŃCZENIEM KONFERENCJI BĘDZIE GALA ROZDANIA „DIAMENTÓW POLSKIEJ CHEMII”.

 czytaj więcej »

Wystartowała VIII edycja konkursu Bizneswoman Roku

Sukces Pisany Szminką, przy współpracy z PwC, po raz kolejny nagrodzi najlepsze przedsiębiorczynie w Polsce. Właśnie wystartowała VIII edycja konkursu Bizneswoman Roku.

 czytaj więcej »

Innowacyjna Energetyka

Liderzy branży energetycznej będą dyskutować o przyszłości sektora już 3 października w hotelu Bristol w Warszawie. Wydarzenie organizowane przez Executive Club, które objęte zostało patronatem honorowym Ministra Energii, poruszy aktualną tematykę zmian, jakie mają dokonać się w najbliższych latach na polskim rynku energetycznym, a Partnerami debaty są spółki ATENDE SA, ING Bank Śląski SA, GE, Oracle Polska, PwC Polska, Schneider Electric oraz Seen Holding.

 czytaj więcej »

Międzynarodowy Tydzień Pisania Testamentów

W drugim tygodniu września, po raz pierwszy w Polsce, będzie obchodzony Międzynarodowy Tydzień Pisania Testamentów. Wydarzenie, które pod nazwą „Include a Charity Week” od wielu lat odbywa się za granicą, w tym roku zostanie zorganizowane nad Wisłą dzięki fundacji Polski Instytut Filantropii. W ramach prowadzonej przez nią kampanii edukacyjnej „Dobry Testament”, Polacy zachęcani są do pisania testamentów i uwzględniania w nich organizacji pozarządowych.

 czytaj więcej »

Centralne obchody Święta Lotnictwa Wojskowego

Centralne obchody Święta Lotnictwa Wojskowego,10- lecie służby samolotów wielozadaniowych F -16 w Polskich Siłach Powietrznych oraz Święto 31. Bazy Lotnictwa Taktycznego - 25-27 sierpnia 2016 r. Poznań

 czytaj więcej »

Relacja z Wielkiej Gali Światowego Dnia Społeczeństwa Informacyjnego

Już za nami doroczne święto polskiej informatyki – Wielka Gala Światowego Dnia Społeczeństwa Informacyjnego, które odbyło się 2 czerwca w Pałacu Zamoyskich w Warszawie. Wydarzenie objął swym patronatem Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Pan Andrzej Duda. W tym roku obchodzona była szczególnie uroczyście, bowiem została połączona z obchodami 35-lecia Polskiego Towarzystwa Informatycznego.

 czytaj więcej »

„Szkoły bujają w ‘chmurach’ – między informatyką a programowaniem” w ramach Światowego Dnia Społeczeństwea Inforamacyjnego 2016

W dniu 19 maja w ramach obchodów Światowego Dnia Społeczeństwa Informacyjnego odbyła się konferencja pt. „Szkoły bujają w ‘chmurach’ – między informatyką a programowaniem”.

 czytaj więcej »

Cyberzagrożenia. Relacja z konferencji „Bezpieczeństwo danych w sektorze publicznym”

Wczoraj, 18 maja odbyła się konferencja „Bezpieczeństwo danych w sektorze publicznym”. Wydarzenie organizowane jest przez PTI w ramach obchodów Światowego Dnia Społeczeństwa Informacyjnego, jej pomysłodawcą jest Adrian Kapczyński, prezes Oddziału Górnośląskiego.

 czytaj więcej »

Finałowa gala VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego „Edukacja z Panem T.I.K-iem

Obchody Światowego Dnia Społeczeństwa Informacyjnego (ŚDSI) trwają od końca lutego do czerwca 2016 r. Od wielu lat wydarzenie organizowane jest przez Polskie Towarzystwo Informatyczne we współpracy z licznymi partnerami rządowymi i pozarządowymi przy wsparciu administracji państwowej, Parlamentu oraz licznych organizacji pozarządowych, firm oraz mediów publicznych.

 czytaj więcej »

Europejski Kongres Medyczny (Gdańsk, 7-8 czerwca)

Europejski Kongres Medyczny (Gdańsk, 7-8 czerwca) - nowoczesne forum mające na celu zgromadzenie przedstawicieli bardzo różnych środowisk, bezpośrednio lub pośrednio odpowiedzialnych za opiekę zdrowotną w Polsce. Obok menedżerów zarządzających publicznymi i prywatnymi placówkami, do udziału w sesjach zaproszeni zostali reprezentanci władzy samorządowej, przedsiębiorcy, naukowcy, politycy oraz towarzystwa medyczne. Tak zróżnicowany dobór gości pozwoli na znalezienie realnych rozwiązań dla polskiej służby zdrowia.

 czytaj więcej »

Zakończył się European Excutive Forum w Warszawie

Zakończyła się czwarta edycja „European Executive Forum”, która w tym roku odbyła się w Warszawie pod hasłem „Age of innovations”. Podczas 6 paneli dyskusyjnych wybitni przedstawiciele biznesu i nauki z Polski i z zagranicy debatowali nad kierunkiem dla polskich przedsiębiorstw w dobie rewolucji technologicznej. Wśród partnerów wydarzenia były firmy takie jak Totalizator Sportowy, BMW i Pfizer. Po raz pierwszy zostały też przyznane prestiżowe statuetki „European Leadership Awards”, by uhonorować najlepsze przedsiębiorstwa, wybitnych menedżerów i liderów biznesu, którzy wyróżniają się zaangażowaniem w rozwój gospodarczy kraju oraz przestrzegają zasad etyki prowadzenia biznesu. Wśród nagrodzonych znaleźli się m. in. PKN Orlen, Michał Sołowow i Google Polska.

 czytaj więcej »

EUROPEAN EXECUTIVE FORUM - 7 i 8 KWIETNIA W WARSZAWIE

Czwarta edycja „European Executive Forum”, która odbędzie się 7-8 kwietnia 2016 w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie skupi się wokół wyzwań, przed którymi stają liderzy biznesu w dobie rewolucji technologicznej.

 czytaj więcej »

Znamy już Laureatki VII edycji konkursu Bizneswoman Roku!

Saule Technologies, Phenicoptere, MediaCom i Girls Code Fun. Założycielki oraz prezeski tych firm i organizacji zdobyły tytuły Bizneswoman Roku 2015 w poszczególnych kategoriach konkursu organizowanego przez Sukces Pisany Szminką.

 czytaj więcej »

Ogólnopolska Akademia Programowania

Stowarzyszenie Talent zakończyło realizację projektu Ogólnopolska Akademia Programowania. 28 stycznia 2016 roku w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Prusa w Siedlcach odbyła się konferencja podsumowująca projekt, w którym za pośrednictwem transmisji uczestniczył Prezes Stowarzyszenia Talent, mgr inż. Ryszard Szubartowski.

 czytaj więcej »

Wystartowały zapisy do II edycji konkursu biznesowego High School Business Challenge.

Studenckie Koło Naukowe Biznesu przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie po raz drugi organizuje drużynowy konkurs dla szkół ponadgimnazjalnych - High School Business Challenge.

 czytaj więcej »

"Gala Odpowiedzialnego Biznesu" z udziałem czołowych polskich filantropów już 20 listopada

"Responsible Business Awards Gala" jest organizowana przez Executive Club, renomowaną organizację zrzeszającą przedstawicieli top managementu, która w tym roku obchodzi swoje dziesięciolecie. W czasie uroczystości poznamy wyniki konkursu ,"Responsible Business Awards", którymi uhonorowane zostaną podmioty wyznaczające standardy realizowania strategii społecznej odpowiedzialności biznesu w Polsce. Uroczystą galę uświetni wystąpienie specjalne Marka Krupińskiego – Dyrektora Generalnego Polskiego Komitetu Narodowego UNICEF.

 czytaj więcej »