Patronaty , strona 2 - Patronaty

Prestiżowy konkurs Dyrektor Finansowy Roku

Do 22 czerwca 2018 r. finansiści mogą aplikować do XIII. edycji prestiżowego konkursu Dyrektor Finansowy Roku

 czytaj więcej »

Digital Finance Award dla Małopolskiego Centrum Biotechniki oraz ZWSE Rzeszów

Wyróżnienie Digital Finance Award, honorujące firmy, które w procesie zarządzania finansami stawiają na innowacyjność i wykorzystanie technologicznych rozwiązań, otrzymały Małopolskie Centrum Biotechniki oraz ZWSE Rzeszów.

 czytaj więcej »

Druga edycja konferencji Credit Risk

Druga edycja konferencji Credit Risk poświęcona będzie ryzykom w międzynarodowych i krajowych transakcjach handlowych i wspieraniu bezpiecznego rozwoju i eksportu polskich przedsiębiorstw.

 czytaj więcej »

Najlepsi dyrektorzy finansowi w Polsce zostaną nagrodzeni

Od 3 kwietnia 2018 r. finansiści mogą aplikować do XIII. edycji prestiżowego konkursu Dyrektor Finansowy Roku. Główną ideą plebiscytu jest wyłonienie najlepszych CFO zarządzających finansami firm w Polsce. Podczas tegorocznej edycji, po raz pierwszy w historii konkursu zostanie przyznane specjalne wyróżnienie dla dyrektorów finansowych ze spółek notowanych na warszawskiej GPW. Udział w konkursie jest bezpłatny i nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami ze strony uczestników.

 czytaj więcej »

Dyrektor finansowy dziś – ale co jutro?

Jubileuszowy cykl kongresów dyrektorów finansowych zapowiada się być przełomowym. Po raz pierwszy profesjonaliści zarządzający finansami przedsiębiorstw spotkają się w Gdańsku i Lublinie, by następnie po 5 latach powrócić do Krakowa. Zwieńczeniem wiosennych spotkań będzie Poznań, a wielki finał wraz z uroczystą galą i rozstrzygnięciem XIII edycji konkursu Dyrektor Finansowy Roku odbędą się jesienią w Warszawie. Ponadto, na każdym z pięciu kongresów organizatorzy będą przyznawać po raz pierwszy wyróżnienie Digital Finance Award, honorujące implementację innowacyjnych rozwiązań w proces zarządzania finansami.

 czytaj więcej »

Nagrody Bizneswoman Roku rozdane!

W czwartek 1 marca, w budynku Senator w Warszawie odbyła się Gala wręczenia nagród w IX edycji konkursu Bizneswoman Roku. Statuetki i wyróżnienia zostały wręczone w dziewięciu kategoriach: Liderka w Korporacji, Moja Firma, Start-up Roku, Pomysł na Biznes, Kobieta w Nowych Technologiach, Nauka i Biznes oraz Male Champion of Change, w której po raz pierwszy nagrodzeni zostali mężczyźni działający na rzecz różnorodności i wspierania kobiet. W głosowaniu internautów wyłoniono Influencerkę Roku. Przyznano także nagrodę Grand Prix Kobieta Sztuki.

 czytaj więcej »

Kongres Consumer Finance, 7-8 grudnia 2017 r. Centrum Giełdowe Warszawa

Zapraszamy do rejestracji uczestników Kongresu Consumer Finance.

 czytaj więcej »

X Kongres Bankowości Detalicznej 22-23 listopada br. Warszawa, Hotel Sheraton

KONGRES BANKOWOŚCI DETALICZNEJ  to największe w Polsce cykliczne forum dyskusyjne przedstawicieli banków, regulatorów, doradców i ekspertów z zakresu bankowości detalicznej.

 czytaj więcej »

14. edycja Konkursu „Dolnośląski Gryf-Nagroda Gospodarcza”

Już w poniedziałek poznamy Laureatów 14. edycji Konkursu „Dolnośląski Gryf-Nagroda Gospodarcza”

 czytaj więcej »

Recepty dla polskiego systemu ochrony zdrowia

XIII Forum Rynku Zdrowia już za tydzień w Warszawie

 czytaj więcej »

Rzecznicy Talentów edycja III

Już 26 października odbędzie się inauguracja projektu Rzecznicy Talentów edycja III. Pierwsze spotkanie odbędzie się w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej, przy ul. Koszykowej 79 w Warszawie. Będzie też ona transmitowane na żywo w internecie dla wszystkich zainteresowanych.

 czytaj więcej »

Rusza III edycja projektu Rzecznicy Talentów!

Jak chronić własność intelektualną? Jak zabezpieczyć efekty pracy naukowej? Jak zostać rzecznikiem patentowym i pomagać innym chronić kreatywne pomysły?

 czytaj więcej »

Wystartowała IX edycja konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku!

Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką nagrodzi najlepsze przedsiębiorczynie w Polsce. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 listopada 2017r.

 czytaj więcej »

Property Forum 2017 – o wyzwaniach i szansach dla rynku nieruchomości komercyjnych

Najwięksi inwestorzy i deweloperzy, cenieni eksperci z Polski i z zagranicy, przedstawiciele banków
i instytucji finansowych, najemcy oraz samorządowcy w dniach 25-26 września br. spotkają się Warszawie, by debatować o sztuce budowania nieruchomości komercyjnych. VII edycji Property Forum po raz pierwszy towarzyszyć będzie Propertydesign.pl Forum, dedykowane projektowaniu, designowi i innowacjom we wnętrzach komercyjnych, w szczególności – przestrzeniach do pracy. Grupa PTWP, organizator przedsięwzięcia, spodziewa się ponad tysiąca uczestników, z myślą
o których zaplanowano 20 sesji dyskusyjnych z udziałem blisko 120 prelegentów.

 czytaj więcej »

Kongres Bankowości i Finansów Korporacyjnych, 3-4 października 2017, Warszawa

Kongres Bankowości i Finansów Korporacyjnych jest inicjatywą Europejskiego Kongresu Finansowego skoncentrowaną na dyskusji o finansowaniu i wspieraniu przedsiębiorstw przez prywatne i publiczne instytucje finansowe i rozwojowe, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb i oczekiwań stawianych rynkowi finansowemu przez przedsiębiorców.

 czytaj więcej »

Zakończyła się VIII edycja konferencji Investment Forum & Private Equity Awards Gala

12 czerwca w hotelu Sheraton w Warszawie odbyła się VIII edycja konferencji „Investment Forum & Private Equity Awards Gala” zwieńczona galą rozdania Diamentów Private Equity. Najwybitniejsi przedstawiciele sektora rynków inwestycyjnych, grono inwestorów i przedsiębiorców debatowało m.in. nad najnowszymi trendami oraz uwarunkowaniami na polskim rynku funduszy private equity. Wśród laureatów Diamentów znalazły się takie spółki jak: mBank, Żabka, Kancelaria Gessel, Dino czy CIC Corporate Finance.

 czytaj więcej »

„Diamenty Private Equity”

Znamy już finalistów konkursu "Diamenty Private Equity", będącego zwieńczeniem VIII edycji konferencji "Investment Forum & Private Equity Awards Gala", której współorganizatorem i patronem jest Polskie Stowarzyszenie Inwestorów Kapitałowych. Ogłoszenie laureatów nastąpi podczas gali rozdania nagród „Diamenty Private Equity” w dniu 12 czerwca w hotelu Sheraton.

 czytaj więcej »

VII Europejski Kongres Finansowy, Sopot 5-7 czerwca

Temat wiodący tegorocznego Europejskiego Kongresu Finansowego to Kapitał, podatki i międzynarodowa solidarność w XXI wieku. Temat ten odzwierciedla kluczowe dylematy stojące przed światową gospodarką w dziesiątym roku po wybuchu globalnego kryzysu finansowo-gospodarczego, który podważył wiele z paradygmatów dominujących w polityce gospodarczej na przełomie XX i XXI w.

 czytaj więcej »

25 maja 2017 Konferencja „Informacja na rynku usług finansowych. Prawo – praktyka – problemy – potrzeby – perspektywy”

25 maja 2017 r. o godz. 9.00 rozpoczyna się dwudniowa konferencja pn.: „Informacja na rynku usług finansowych. Prawo – praktyka – problemy – potrzeby – perspektywy”, która odbędzie się na Wydziale Prawa, Administracji
i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Konferencja organizowana jest przez Instytut Nauk Ekonomicznych, Studenckie Koło Naukowe Rynku Finansowego „REK-FIN”, Stowarzyszenie Rzeczników Konsumentów i Fundację „MERCATUS ET CIVIS”.

 czytaj więcej »

„EUROPEAN EXECUTIVE FORUM”, MIĘDZYNARODOWY KONGRES O TEMATYCE PRZYWÓDZTWA I ZARZĄDZANIA

PLEJADA EUROPEJSKICH GWIAZD NAUKI, BIZNESU I POLITYKI ZBIERZE SIĘ W WARSZAWSKIM HOTELU SHERATON JUŻ 26 i 27 KWIETNIA PODCZAS „EUROPEAN EXECUTIVE FORUM”, MIĘDZYNARODOWEGO KONGRESU O TEMATYCE PRZYWÓDZTWA I ZARZĄDZANIA.

 czytaj więcej »