Nowy Przemysł EXPO

Hybrydowe wydarzenie ekspozycyjno-kongresowe. Innowacyjne połączenie: cykl praktycznych spotkań, debat, dyskusji i prezentacji z wszelkimi atutami wielospecjalistycznych targów przemysłowych. Sesje i debaty, prezentacje i stoiska, pokazy i warsztaty.

Grupa PTWP SA, wydawca magazynu gospodarczego Nowy Przemysł oraz serwisu wnp.pl, organizator wielu wydarzeń, w tym Europejskiego Kongresu Gospodarczego, organizuje nowy projekt – Nowy Przemysł Expo – który wychodzi naprzeciw najbardziej dynamicznym trendom w przemyśle.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej:

www.npexpo.pl

Źródło: Inne

Artykuł z dnia: 2018-08-20, ostatnia aktualizacja: 2018-08-20 10:46

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Infor Biznes Sp. z o.o.

Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Infor Biznes Sp. z o.o. lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.