Prestiżowy konkurs Dyrektor Finansowy Roku

Do 22 czerwca 2018 r. finansiści mogą aplikować do XIII. edycji prestiżowego konkursu Dyrektor Finansowy Roku

Główną ideą plebiscytu jest wyłonienie najlepszych CFO zarządzających finansami firm w Polsce. Dwa, tradycyjnie przyznawane tytuły w kategoriach: „Dyrektor Finansowy Małych i Średnich Firm” (kryterium: obrót firmy do 200 mln zł lub zatrudnienie do 250 osób) oraz „Dyrektor Finansowy Dużych Przedsiębiorstw” (kryterium: obrót powyżej 200 mln zł lub zatrudnienie powyżej 250 osób), zostaną w tym roku uzupełnione o specjalne wyróżnienie dla Dyrektorów Finansowych ze spółek notowanych na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Udział w konkursie można zgłosić poprzez wypełnienie i wysyłanie ankiety, dostępnej na oficjalnej stronie projektu www.dyrektorfinansowyroku.pl. Udział w konkursie jest bezpłatny i nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami ze strony uczestników.

Zachęcamy Państwa do promowania konkursu wśród swoich partnerów, kontrahentów, członków, klientów, itd. Głównym celem jest oczywiście zebranie jak największej ilości aplikacji konkursowych - wspólnymi siłami, na pewno uda nam się zebrać o wiele więcej zgłoszeń.

Jednocześnie przypominam i zachęcam do odwiedzania i promocji profili społecznościowych projektu Dyrektor Finansowy Roku:

- https://www.facebook.com/KongresDFR/

- https://twitter.com/KongresDFR

- https://www.linkedin.com/company/dyrektor-finansowy-roku/

Źródło: Inne

Artykuł z dnia: 2018-05-15, ostatnia aktualizacja: 2018-05-15 14:25

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Infor Biznes Sp. z o.o.

Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Infor Biznes Sp. z o.o. lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.