Zarządzanie siłami sprzedaży, ale i samą sprzedażą, to bardzo wymagające zadanie, nawet dla doświadczonego managera. Wciąż zmieniający się rynek, potrzeby i oczekiwania klientów, rosnąca konkurencja czy nowe technologie, to tylko niektóre z czynników, determinujące ten stan rzeczy. Nie od dziś wiadomo, że najważniejszym i najbardziej wymagającym elementem, od którego zależy powodzenie sprzedaży, są ludzie, którzy tę sprzedaż realizują. I to właśnie na nich, nowocześni managerowie powinni koncentrować swoje działania.

Zapraszamy na warsztaty, podczas których, grono znakomitych ekspertów i trenerów pokaże najlepsze metody skutecznego budowania zespołów sprzedażowych oraz budowania strategii zarządzania nimi. Będzie to kompleksowe wydarzenie, dające konkretne narzędzia do ustrukturalizowania swojej pracy z zespołami sprzedażowymi.

Kto powinien wziąć udział w Warsztatach?

Do udziału w Warsztatach zapraszamy osoby zarządzające działami sprzedaży jak również pracowników odpowiedzialnych za budowę efektywnych systemów motywacyjnych dla handlowców, w szczególności:

  • Dyrektorów i Kierowników sprzedaży
  • Dyrektorów i Kierowników ds. wsparcia sprzedaży
  • Dyrektorów i Kierowników ds. rozwoju sprzedaży
  • Key Account Managerów
  • Sales Managerów