Drogi Rekruterze,
co stanowi dla Ciebie największe wyzwanie w pracy? Jak radzisz sobie z codziennymi obowiązkami? Gdzie szukasz nowych rozwiązań? Czy podobnie jak my, widzisz zachodzące na rynku zmiany? Czy dostrzegasz potrzebę zmian w procesie rekrutacji? Czy zauważasz, że rekrutacja to pojęcie, które nie oznacza już krótkiego procesu – ogłoszenie – rozmowa – decyzja? Czy podobnie jak wielu ekspertów zauważasz, jak duże znaczenie na Twoją pracę ma budowanie marki pracodawcy, ale również wszystkie działania mające na celu wdrożenie nowych pracowników i budowanie zaangażowania już obecnych? Czy wiesz, że…

Takich pytań moglibyśmy zadać Ci bardzo wiele. Ty z kolei z całą pewnością jesteś w stanie zadać ich znacznie więcej. Zapraszamy Cię, dołącz do spotkania stworzonego dla osób zajmujących się rekrutacją oraz osób zarządzających działami rekrutacji. Recruitment Trends 2019 to spotkanie ludzi ciekawych nowych rozwiązań, pomysłów, to sposób na zdobycie nowych umiejętności, zainspirowanie się dobrymi praktykami sprawdzonymi w innych firmach, ale również okazja, by podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zapraszamy Cię do świata rekrutacji, w którym podczas dwóch dni spotkasz wielu pasjonatów i ludzi zaangażowanych w ten temat. Każdego dnia zaprosimy Cię do 4 inspirujących wystąpień, podczas których dajemy Ci niepowtarzalną okazję do wysłuchania znakomitych praktyków, ale również możliwość aktywnego udziału w każdej z prelekcji. Następnie, każdego z dwóch dni weźmiesz udział w interaktywnych warsztatach – wspólnie zbudujmy strategię employer brandingu i candidate experience.

To wyłącznie wstęp do tego, co czeka nas podczas Recruitment Trends 2019. Gorąco zachęcam Cię do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia. Czekamy na Ciebie już w styczniu 2019.

Do zobaczenia!

Rafał Szary

Jeżeli jesteś:

 • Dyrektorem Managerem ds. Rekrutacji
 • Rekruterem
 • Headhunterem
 • Dyrektorem, Managerem HR
 • HR Biznes Partnerem
 • Osobą odpowiedzialną za rekrutację w swojej organizacji
Dołącz do nas!

Dlaczego warto dołączyć do Recruitment Trends 2019?

 • Agenda powstała w oparciu o badanie potrzeb osób zajmujących się rekrutacją – to Wy stworzyliście program tego spotkania (wszystkie tematy zostały wyłonione w drodze badania ankietowego osób zajmujących się rekrutacją)!
 • Przedstawimy bardzo ciekawe studia przypadków – zobacz, jak radzą sobie inni, zainspiruj się!
 • Zaangażujemy Cię i wesprzemy w tworzeniu nowej strategii dla Twojej organizacji podczas dwóch interaktywnych warsztatów!
 • Od pierwszych minut stworzymy atmosferę sprzyjająca rozmowom, nawiązywaniu nowych znajomości, sprzyjającą rozwojowi!
 • A na koniec… wręczymy certyfikat, który nie tylko potwierdzi Twój wkład w tworzenie społeczności rekruterów w Polsce, ale również potwierdzi zdobyte umiejętności!

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się ze mną. Z chęcią na nie odpowiem! Jestem do Twojej dyspozycji pod adresem e-mail: rafal.szary@infor.pl oraz telefonem: 22 212 12 29.