Jakie kompetencje powinien mieć Project Manager?
Czy jedyna wiedza, jaka jest potrzebna PM-owi to metodyki?
Agile, Prince2®, Kanban… i co dalej?
Jaka metodyka jest najlepsza dla Ciebie?
Czy PM powinien posiadać kompetencje managerskie?
Co z budowaniem zespołu projektowego?
Jak dobierać ludzi o właściwych kompetencjach do konkretnego projektu?

Dla każdego uczestnika książka w prezencie!

Czy Ty również zadajesz sobie te pytania? Czy również coraz częściej dostrzegasz, że Project Manager to osoba o wielu kompetencjach? My to wiemy! Dlatego też zapraszamy Cię, byś dołączył do naszego spotkania Project Management Meetup, które odbędzie się już 26-27 lutego 2019 w Warszawie.

Nie będziemy decydować za Ciebie i nie odpowiemy na pytanie: Agile czy Prince2®. To, co zrobimy, to pokażemy Ci jakie kompetencje powinien mieć PM i jak je budować. Wskażemy nowe kierunki rozwoju, przedstawimy skuteczne metody zarządzania nie tylko projektami, ale przede wszystkim zespołem, podpowiemy jak działać w sytuacjach, które nie są typowe.

Gwarantujemy najlepszych praktyków, wiedzę na bardzo wysokim poziomie oraz to, że wszystko, o czym będziemy mówić, będzie poparte praktycznymi doświadczeniami.

Zaprosimy również do udziału w warsztatach, które pokażą Ci jak sprawnie działać w kierunku obranym przez Ciebie samego.

Oczywiście poza wiedzą, pierwszego dnia spotkania zaprosimy Cię do udziału w grze. Działaj, szukaj, wygraj! Szczegóły gry przedstawimy Ci podczas rozpoczęcia spotkania.

Daj się mile zaskoczyć, dołącz do nas!

Rafał Szary
Project Manager, IDEORIA Sp. z o.o.


UWAGA! Podczas konferencji GRA dla uczestników!