Zapraszamy do rejestracji w konferencjach regionalnych w ramach I edycji konkursu Księgowy Roku.

Jego Organizatorami są Dziennik Gazeta Prawna, Sage Sp. z o.o. oraz Tax Care SA. Partnerami merytorycznymi: Akademia Leona Koźmińskiego oraz Polska Izba Biegłych Rewidentów.
Zarejestruj się już dziś i zdobądź cenną wiedzę!
Udział w konferencji jest bezpłatny.

MIASTO
UCZESTNIK

Imie*

Nazwisko*

Stanowisko*

Telefon*

DANE FIRMY

Nazwa firmy:*

NIP:*

Ulica i numer:*

Kod pocztowy:*

Miejscowość:*

Województwo:*

Email:*

Wszystkie pola są obowiązkowe
Liczba miejsc ograniczona. Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji zgłoszeń.

Administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przetwarzanych w celu marketingu własnych produktów i usług Spółek Grupy Infor PL S.A. oraz archiwizacji jest INFOR PL S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Okopowej 58/72. Dane osobowe mogą być udostępniane zarówno spółkom z Grupy INFOR PL S.A. jak i podmiotom współpracującym lub uprawnionym organom, podlegają ustawowej ochronie w szczególności w zakresie możliwości ich poprawiania i uzyskiwania dostępu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu w celu zapewnienia prawidłowej organizacji i przebiegu Konkursu „Księgowy Roku 2017” oraz w celu otrzymywania dodatkowych informacji związanych z tym konkursem*

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym emaili i newsletterów, od Infor Biznes sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz partnerów konkursu.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego własnych produktów przez Infor Biznes sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz partnerów konkursu.