Dziennik Gazeta Prawna oraz Miasto Toruń zapraszają do udziału w konferencji „Inwestycje Level UP! Toruń 2018”. Wydarzenie skierowane jest do samorządowców, przedstawicieli biznesu, inwestorów, organizacji pozarządowych i każdego, komu na sercu leży los swojego najbliższego otoczenia.

Inwestycje Level UP! Toruń 2018

Doświadczenia inwestycyjnych pionierów nie pozostawiają złudzeń – wszystkie miasta, które wzbiły się na najwyższe szczyty atrakcyjności i jakości życia, rzetelnie odrobiły lekcje z kształtowania wizerunku i budowy swojej marki. Doskonale wiedzą już co to znaczy inwestować z głową, dzięki czemu dziś zbierają obfite plony z mądrych decyzji i ambitnych inicjatyw, które udało im się z powodzeniem zaszczepić na lokalnym gruncie.

Recepta na sukces

Co zrobić, by nasze małe ojczyzny rozkwitały i pięły się w górę w rankingach atrakcyjności, innowacyjności oraz jakości i komfortu życia dla mieszkańców? Odpowiedzi mogą być różne, a każda zasługuje na uwagę. O tym, że nie ma jednej drogi, a każde miasto jest inne i potrzebuje indywidualnego podejścia, porozmawiamy 20 listopada podczas wydarzenia „Inwestycje Level UP! – Toruń 2018”.

Panele, debaty, warsztaty

W trakcie paneli, debat eksperckich, warsztatów i analiz case studies spróbujemy odnaleźć najlepsze ścieżki, którymi nasze miasta mogą podążać ku najwyższym szczytom. Poszukamy też odpowiedzi na pytanie, jak przenieść nasz już dostępny kapitał – i to nie tylko ten finansowy, ale również pomysły, innowacje i potencjał mieszkańców – na wyższy poziom. Zapraszamy do udziału!

Wydarzenie skierowane do:

  • Inwestorów
  • Deweloperów
  • Przedstawicieli Funduszy Inwestycyjnych
  • Firm doradczych
  • Przedstawicieli samorządu terytorialnego
  • Przedstawicieli biznesu
  • Pracowników naukowych