MOTORY ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU:
Przedsiębiorczość. Wolność. Samorządność

Przedsiębiorczość, wolność, samorządność odegrały kluczową rolę w cywilizacyjnym skoku Polski w ostatnich dekadach i mogą być motorami dalszego dynamicznego, a zarazem zrównoważonego rozwoju w kolejnych latach. Co musimy zrobić – jako biznes, pracownicy, instytucje, samorządy, państwo - by wykorzystać historyczną szansę i dołączyć do grona najzasobniejszych społeczeństw Europy i świata? Na związane z tym pytania spróbujemy odpowiedzieć
5 grudnia 2023 podczas INFORum Gospodarczego w Krakowskim Salonie Ekonomicznym NBP.

Media grupy Infor PL – Dziennik Gazeta Prawna, Forsal.pl – organizują je w ścisłej współpracy z kluczowymi organizacjami przedsiębiorców, instytucjami otoczenia biznesu, samorządami, uczelniami. INFORum Gospodarcze ma charakter ogólnopolski i wpisuje się w cykl wydarzeń organizowanych od lat przez Dziennik Gazetę Prawną pod hasłem „Nie ma przyszłości bez przedsiębiorczości”.

Zapraszamy liderów wszystkich kluczowych organizacji gospodarczych (w tym firm rodzinnych), przedstawicieli władz samorządowych ,szefów instytucji otoczenia biznesu ,radców prawnych, doradców podatkowych i innych działających w otoczeniu biznesu.


UDZIAŁ W KONFERENCJI JEST BEZPŁATNY