Porozmawiajmy o strategii personalnej w Twojej firmie. Porozmawiajmy o najważniejszym jej ogniwie – ludziach. Porozmawiajmy o równowadze między pracą a życiem prywatnym. Czy Twoja firma dba o Human Relations? Czy pracownicy w Twojej organizacji są szczęśliwi? Czy Ty zdajesz sobie sprawę, jak szczęście przekłada się na wyniki działalności firmy? Czy Twoim zdaniem well-being to coś więcej niż benefit w postaci karty sportowej? I w końcu czy w Twojej organizacji słucha się ludzi, ich pomysłów, potrzeb bez względu na ich staż, doświadczenie czy stanowisko?

Porozmawiajmy o tym wspólnie podczas emPOWER HR – spotkaniu, którego najważniejszym tematem jest człowiek i jego rola w organizacji. Czekamy na Ciebie w gronie znakomitych ekspertów, praktyków, inspiratorów, facylitatorów. Dołącz do nas, wspólnie wypracujmy najlepsze rozwiązania i strategie, wspólnie budujmy przewagę biznesową HR w każdej organizacji!


WŚRÓD PRELEGENTÓW:#luksus_związków_międzyludzkich
Antoine de Saint-Exupéry powiedział, że istnieje tylko jeden prawdziwy luksus – luksus związków ludzkich. Ten właśnie luksus jest jednym z najważniejszych w każdej organizacji. Przekonaj się, jak budować kulturę organizacji, zaangażowanie i jak być menedżerem, który sprawi, że luksus ten będzie obecny na każdym szczeblu w Twojej organizacji.

#menedżer_szczęścia
Czy wiesz, że zadowoleni pracownicy są o 43% bardziej produktywni (Hay Group)? Czy masz świadomość, że szczęśliwi pracownicy korzystają ze zwolnienia chorobowego o 36% rzadziej (Gallup)? Czy jesteś menedżerem szczęścia? Czy Twoja organizacja sprzyja budowaniu szczęścia pracowników? Pomówmy o równowadze w pracy i budowaniu satysfakcji pracowników. Znajdźmy sposób na to, by Twoi pracownicy byli naprawdę szczęśliwi i widzieli sens w tym, co robią każdego dnia!

#zaangażowanie
Jak budować zaangażowanie pracowników? Jak sprawić, by podążali w tym samym celu, w którym podąża firma? Jak efektywnie rozwijać ludzi w organizacji i jak korzystać w umiejętny sposób z ich doświadczenia? Opowiemy Ci o osiąganiu celów przez zaangażowanie!

#lider_na_wagę_złota
Kim jest zaangażowany lider? Jak być przewodnikiem, który porywa tłumy? Jak słuchać i być słuchanym? Czy liderem może być każdy, czy może wyłącznie osoba o określonych cechach wrodzonych? Pewne jest jedno, skuteczny lider jest dla firmy bezcenny. Buduje wartości, za którymi podążają najlepsi. Jak zatem budować kulturę sprzyjającą rozwojowi liderów? Przekonaj się!

#otwartość_w_zespole
Jednym z kluczowych czynników efektywnego zespołu jest otwartość i gotowość do pracy z informacją zwrotną. Czy każdy zespół może pozwolić sobie na otwartość? Czy tak naprawdę przyjmowania informacji zwrotnej można się nauczyć? Kto powinien być strażnikiem otwartości w zespole? Gdzie leży granica otwartości?

Masz jakiekolwiek pytania? Zastanawiasz się, czy to spotkanie dla Ciebie? Chcesz wiedzieć więcej na temat wystąpień? Jestem do Twojej dyspozycji!

Rafał Szary


Jeżeli jesteś:

  • Dyrektorem, Managerem HR
  • Dyrektorem, Managerem ds. Personalnych
  • HR Biznes Partnerem
  • Dyrektorem Działu Kadr
  • Osobą odpowiedzialną za rozwój pracowników w firmie

Dołącz do nas. Stwórzmy społeczność HR gotową i otwartą na wyzwania!


Dlaczego warto wziąć udział w spotkaniu?

  • Wystąpią znakomici praktycy, inspiratorzy, facylitatorzy, którzy wciągną Cię do dyskusji, podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami
  • Wspólnie stworzymy unikalną platformę wymiany wiedzy i budowania narzędzi, które pozwolą Ci na zmianę funkcjonowania Twojej organizacji i wzmocnienie pozycji HR
  • Proponujemy różnorodne formuły poszczególnych części: 4 angażujące warsztaty, panel dyskusyjny, sesje motywacyjno-inspirujące, studia przypadków!
  • Tworzymy znakomitą atmosferę podczas naszych wydarzeń, dzięki czemu nawiążesz nowe relacje biznesowe i wyjdziesz z głową pełną pomysłów!