Piotr Arak

Analityk społeczno-gospodarczy, Dyrektor Polskiego Instytutu Ekonomicznego

Wcześniej pracował w firmie doradczej Deloitte, centrum analitycznym Polityka Insight, Programie Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju (UNDP), Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji oraz w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Absolwent polityki społecznej, studiów podyplomowych z metod statystycznych na Uniwersytecie Warszawskim oraz studiów MBA w Szkole Głównej Handlowej i na Uniwersytecie Montrealskim. W trakcie doktoratu z polityki publicznej na Uniwersytecie Warszawskim. Autor i współautor wielu badań z obszaru cyfryzacji, ekonomiki zdrowia i polityki gospodarczej.


Michał Jaskulski

Wiceprezes Zarządu ds. Marketingu, Black Red White

Michał Jaskulski dołączył do zespołu Black Red White w dniu 1 maja 2016 r., który jako Dyrektor Marketingu odpowiada za całość działań marketingowych i eCommerce w Black Red White. Michał zdobywał doświadczenie zawodowe w takich firmach jak Red Bull, Danone, Radio ZET i Wyborowa Pernod Ricard, gdzie również odpowiadał za działania marketingowe oraz eCommerce. Jego największe osiągnięcia to:
- wprowadzenie postaci Małego Głoda na marce Danio (Danone) nagrodzonej brązową statuetką EFFIE w 2008 roku za kampanie długoterminową,
- stworzenie i wypromowanie nowej stacji radiowej Chilli ZET,
- wprowadzenie sklepów e-Commerce dla marek Wyborowa Pernod Ricard,
- stworzenie strategii i ogólnopolskiej komunikacji dla takich marek jak Danio, Actimel, Danonki, Radio ZET,
- pełnienie funkcji jurora najbardziej prestiżowego konkursu marketingowego EFFIE.
W grudniu 2018 roku Michał objął funkcję Wiceprezesa Zarządu Black Red White ds. Marketingu.
Michał z wyksztalcenia jest psychologiem, a prywatnie jest szczęśliwym mężem i ojcem 3 dzieci. W wolnym czasie lubi uprawiać sport i grać na instrumentach.


Krzysztof Mazur

Podsekretarz stanu, Ministerstwo Rozwoju

Doktor nauk politycznych, aktywista społeczny i publicysta.
Pracownik Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego. Członek Rady Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz przewodniczący Komitetu Sterującego programu strategicznego „Gospostrateg” w NCBR. Zaangażowany jako członek Rady fundacji w prace Koalicji na rzecz Polskich Innowacji. Od 2015 r. członek Narodowej Rady Rozwoju powołanej przez Prezydenta RP, gdzie zasiada w sekcji “Edukacja, młode pokolenie, sport” oraz “Nauka i innowacje”.
Ukończył studia politologiczne oraz Międzywydziałowe Indywidualne Studia Humanistyczne (specjalizacja z zakresu filozofii oraz socjologii) na Uniwersytecie Jagiellońskim. W 2012 r. uzyskał tytuł doktora nauk politycznych na UJ. Jest także absolwentem studiów podyplomowych na Uniwersytecie Notre Dame w Stanach Zjednoczonych. Na przestrzeni lat 2002 – 2018 związany z Klubem Jagiellońskim, w którym od 2008 r. sprawował funkcję Prezesa, odpowiadając za pracę w grupach eksperckich przygotowujących raporty badawcze dla Centrum Analiz Klubu Jagiellońskiego, koordynację projektów edukacyjnych (m.in. Akademia Nowoczesnego Patriotyzmu realizowana z PKO Bankiem Polskim), czy za współtworzenie kwartalnika “Pressje”.
W 2019 r. kandydował w wyborach do Senatu w okręgu nr 33 z poparciem Prawa i Sprawiedliwości.
Autor monografii „Przekroczyć nowoczesność. Projekt polityczny ruchu społecznego Solidarność” wydanej przez Ośrodek Myśli Politycznej. Współpracownik Ośrodka Myśli Politycznej uczestniczący w pracach zbiorowych oraz konferencjach, w tym przy redakcji zbioru tekstów Edwarda Abramowskiego „Zagadnienia socjalizmu” (2012). W latach studenckich związany z Fundacją Instytut Tertio Millennio, w której odpowiadał za stworzenie Archiwum Medialnego Jana Pawła II. W 2006 r. został laureatem nagrody NSZZ „Solidarność” Region Wielkopolska za najlepszą pracę magisterską studentów nauk społecznych na temat Solidarności, a w 2012 r. otrzymał Nagrodę im. Artura Rojszczaka przyznawaną przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej.


Magdalena Wróbel

Dyrektor Naczelny ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi, KGHM Polska Miedź S.A.

Z tematyką rozwoju potencjału ludzkiego związana zawodowo od ponad 20 lat. Pełniła funkcję członka zarządu w międzynarodowej firmie doradczo-szkoleniowej AchieveGlobal, zarządzała Departamentem Szkoleń i Jakości w PKO BP S.A. Była Dyrektorem Biura Zarządu i Rozwoju Kadr oraz Pełnomocnikiem Zarządu ds. Spraw Dialogu Społecznego w Przewozach Regionalnych Sp. z o.o. Specjalizuje się w budowania strategii HR, wdrażaniu narzędzi zarządzania wiedzą i rozwojem pracowników w organizacjach, digitalizacją procesów HR oraz zagadnieniami związanymi z dialogiem społecznym.