Sprawne, przejrzyste państwo. Jasne, klarowne podatki. Zadowoleni przedsiębiorcy. A to wszystko dzięki bardzo dobrym programom. Tak powinno być dzięki cyfryzacji polskiej gospodarki i państwa. W jaki sposób dojść do stanu idealnego, co powinni usłyszeć urzędnicy, a co zrobić przedsiębiorcy? Co powinno się zmienić w podatkach? O tym będziemy rozmawiali na Kongresie Cyfryzacja Polskiej Gospodarki 27 marca w Warszawie.

Jak jednak wyzwolić te pozytywne efekty i nie ugrzęznąć na kolejno pojawiających się mieliznach. Jak piękne hasła zamienić w rzeczywistość. Jak realne, namacalne i konkretne korzyści mogą wynieść przedsiębiorcy z cyfryzacji gospodarki. Jakiego wsparcia mogą się spodziewać a jakiego powinni oczekiwać od państwa. Jak zmieni się a jak powinno zmienićć funkcjonowanie administracji. Jak sprawić żeby sam proces cyfryzacji gospodarki był opłacalny i miał pozytywny efekt dla ekonomii.

Podatki, wsparcie inwestycyjne, rozliczenia czy omijanie pośredników – gdzie cyfryzacja będzie najbardziej odczuwalna. O tym wszystkim debatować będziemy na kongresie Cyfryzacja Polskiej Gospodarki

Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli firm/instytucji związanych z funkcjonowaniem systemu gospodarki opartej o rozwiązania cyfrowe, tj. doradców podatkowych, CFO w największych polskich firmach, przedstawicieli firm wdrażających usługi cyfryzacji, itp.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Zarejestruj się już dziś >>