Dziennik Gazeta Prawna oraz BSA | The Software Alliance , organizacja zrzeszająca czołowych producentów oprogramowania z siedzibą w Waszyngtonie, zapraszają do udziału w konferencji pt. „Zarządzanie zasobami informatycznymi a cyberbezpieczeństwo”.

Konferencja odbędzie się 25 października 2017 r. w godz. 10.00-13:30 w Polonia Palace Hotel w Warszawie (Al. Jerozolimskie 45).

Celem konferencji jest przedstawienie praktycznych aspektów przeciwdziałania zagrożeniom cyberbezpieczeństwa, począwszy od faktycznych przykładów cyberprzestępstw, poprzez wskazanie praktyk przeciwdziałania cyberprzestępczości, kończąc na dyskusji na temat efektywnego zarządzania zasobami informatycznymi jako narzędzia podnoszącego poziom cyberbezpieczeństwa.

W roli prelegentów wystąpią przedstawiciele Policji odpowiedzialni na co dzień za walkę z cyberprzestępczością, specjaliści ds. bezpieczeństwa informatycznego oraz zarządzania zasobami informatycznymi z czołowych międzynarodowych firm (PwC, Microsoft Digital Crimes Unit, COMPAREX), a także współautor normy ISO/IEC 19770-1, aktualnie kierujący w Ministerstwie Cyfryzacji projektem integracji infrastruktury IT państwa.

Wydarzenie jest adresowane do osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo informatyczne w dużych organizacjach (zatrudniających powyżej 250 pracowników lub posiadającej min. 250 komputerów), zarówno w firmach, jak i w jednostkach administracji publicznej.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Dla zarejestrowanych uczestników konferencji przewidziany jest rabat na szkolenie SAM Advantage dotyczące normy ISO/IEC 19770-1. Więcej informacji o szkoleniu: SAM Advantage