« Powrót do artykułu

Ambasador Ukrainy: Obawialiśmy się, co "Wołyń" może wywołać na ulicy

Obawialiśmy się tego, co film "Wołyń" może wywołać na ulicy, że mogą być protesty wokół filmu - powiedział ambasador Ukrainy w Polsce Andrij Deszczyca. Planowany na wtorek pokaz "Wołynia" odwołał Instytut Polski w Kijowie - wpłynęły na to zalecenia ukraińskiego MSZ.

Wołyń

żródło: Youtube

"Organizacje, które się nie zgadzają z wizją Smarzowskiego o Wołyniu, mogłyby organizować protesty" - podkreślił ambasador.

statystyki

Komentarze (5)

 • czytelnik(2016-10-18 09:40) Zgłoś naruszenie 50

  prawda w oczy kole

  Odpowiedz
 • tmk(2016-10-18 12:14) Zgłoś naruszenie 40

  A co nam Ukraińcy? Czyżby przyszło komuś do głowy trząść portkami przed nimi? Może byśmy przestali się wszystkimi przejmować. Jakoś nie przeszkadzało im uczynić z Bandery bohatera narodowego. A w ogóle, czy nam razem po drodze?

  Odpowiedz
 • Rosja nie reagowała na Katyń(2016-10-18 12:59) Zgłoś naruszenie 30

  Ba nawet teraz po śmierci Wajdy wyświetlili Katyń w TV...... bo to film o systemie zła..... Ale nie wiedzieć czemu Ukraińcy nie widzą zła w pogromie polaków...... cały czas się mówi jacy to Polacy byli źli.....czyli sobie zasłużyli czy co???

  Odpowiedz
 • bogu(2016-10-18 10:35) Zgłoś naruszenie 30

  Po obejrzeniu filmu Ukraińcy mogliby znowu zacząć mordować ?

  Odpowiedz
 • Apel POMORDOWANYM na Wołyniu ... (2016-10-18 14:01) Zgłoś naruszenie 30

  Neo-BANDEROCY i pomioty BANDEROWCÓW boją się tego dokumentalno-fabularnego filmu "WOŁYŃ" co najmniej .... JAK DIABEŁ ŚWIECONEJ WODY, ale jakoś nie boja się ... DUCHÓW Zamordowanych ponad 100 000 Polaków na Wołyniu. Bezkarność zapewnili Im Politycy Polscy (w tym i J. Kaczyński) na Majdanie, stojąc z Nimi WESPÓŁ ... WZESPÓŁ pod sztandarem Bandery.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!