« Powrót do artykułu

Niemcy: Eksplozje przed meczetem i centrum kongresowym w Dreźnie

W Dreźnie przed meczetem i centrum kongresowym doszło w nocy z poniedziałku na wtorek do eksplozji ładunków wybuchowych - poinformowała policja w stolicy Saksonii. Nikt nie odniósł obrażeń. Policja bada, czy zamachy miały podłoże ksenofobiczne.

Drezno wybuch

autor: SEBASTIAN KAHNERTżródło: PAP

W meczecie w chwili wybuchu przebywał imam z żoną i dwójką dzieci

statystyki

Komentarze (4)

 • Kultura , ktora 'wysadzi' UE w powietrze(2016-09-27 11:42) Zgłoś naruszenie 50

  Zawęża się prawa i wolność rdzennym obywatelom i zmusza by przejmowali w ciemno innokulturowość (obcą kulture i obyczaje) , które są wygodne dla celów NWO wszelkiego lewactwa i elit (Soros itp) je wspierających. Następuje więc reakcja odwrotna do zamierzonej. Ludzie zaczynają się bronić przed lewacką agresją - irracjonalnie. Tak skończył się spokojny sen Europy. Chaos nachodźczy i wymuszanie inwigilacji oraz ekonomiczny (chipy zamiast gotowki) i nadzór nad jednostkami to cel nadrzędny NWO

  Odpowiedz
 • 456(2016-09-27 11:15) Zgłoś naruszenie 30

  Jeżeli w meczetach głosi się nienawiść do rdzennych Europejczyków to ta nienawiść do nich wraca w postaci "bum". "Gwałt gwałtem niech się odciska ".

  Odpowiedz
 • Rownie...(2016-09-27 11:57) Zgłoś naruszenie 12

  Rownie dobrze mogla to byc prowaocja ze strony imigrantow=uchodzcow. 400 tysiecom osob nie przyznano azylu, wiec moga sie zdarzac rozne rzeczy.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!