« Powrót do artykułu

Misiewicz kończy pracę w MON. Złożył wniosek o zawieszenie

Szef gabinetu politycznego MON i rzecznik ministra obrony Bartłomiej Misiewicz poprosił ministra Antoniego Macierewicza o zawieszenie w funkcjach w MON; w przesłanym PAP w poniedziałek komunikacie zapowiedział też kroki prawne przeciw "Newsweekowi".

Misiewicz

żródło: Newspix

Według "Newsweeka" Misiewicz proponował radnym PO w Bełchatowie przystąpienie do koalicji z PiS, sugerując, że w zamian zapewni im zatrudnienie w państwowej spółce, której prezes miał towarzyszyć mu w "werbunkowym spotkaniu".

statystyki

Komentarze (3)

 • sn(2016-09-19 14:40) Zgłoś naruszenie 40

  Ale dziadostwo weszło nowe ,zamiast szukać fachowców z dośw. upr.stażem , osiągnięciami, za grubą kasę naszą (trwoni ) bierze się takich wielu szczawów miśków . RP wali się na łopaty z takimi specjalistami i systemem doboru ,kolesi, nepotyzmem,pociotkami,krętaczami , nabijaniem im olbrzymiej kasy po 20-50-80-100tys /m-c z RP itp. Nowa zmiano nie wstępujcie w buty POpartychPSL,przecież to krytykowaliście ciągle, a teraz w te brudy chodzicie sami razem z SP. Przydzielanie jednemu kilku funkcji w zarządach ,RN ,on ten gość jednej funkcji dobrze nie może wykonać (spadochroniarz z SP) ,widzimy po efektach. Czy ktoś to w imieniu ludu ich rozlicza , czy ponoszą publicznie podane konsekwencje wg KK, KC,KPC itp za błędy nam podatnikom wyczyniane w SSP,na urzędach .Odpowiedzialność polityczna to kit na wodę foto montaż. Patrzcie WYBORCY co wyczynia ta nowa władza, jak szybko się demoralizuje !!!!!.

  Odpowiedz
 • Z aptekarską ...(2016-09-19 14:03) Zgłoś naruszenie 30

  ... dokładnością wyliczył , gdzie będzie miał więcej siana.

  Odpowiedz
 • janek(2016-09-19 16:37) Zgłoś naruszenie 10

  Miśkiewicz powinien iść na trenera WKS Legii skoro jest taki zdolny od 15 roku już był wojsku posiada wszelkie zdolności do kierowania wszystkim co napotka na swojej drodze , zdolny bachor musiał wyssać to z cycka matki.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!