« Powrót do artykułu

Europa nie ma pomysłu imigrantów. Nawet Szwecja ma problemy z integracją [ANALIZA]

Kryzys migracyjny sprawił, że kwestia integracji wróciła na sam szczyt europejskiej agendy. Przegląd polityk stosowanych przez kraje członkowskie pokazuje jednak, że idealnego rozwiązania, jak dotychczas, nie wypracowano.

Jak rosła liczba migrantów w Europie?

żródło: Dziennik Gazeta Prawna

Jak rosła liczba migrantów w Europie?

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (3)

 • Pomysł jest jeden.....(2016-08-24 09:34) Zgłoś naruszenie 101

  Najpierw brać uchodźców ile wlezie...... ..... a potem rozpychać po Nowoprzyjętych Państwach UE. Tylko idioci nie rozumieją że to uchodźcy ekonomiczni, a raczej nowi osadnicy ..... który chcą tylko na Zachód... bo Wchód ich nie interesuje.

  Odpowiedz
 • abcd(2016-08-24 12:05) Zgłoś naruszenie 61

  Nigdy nie pozwalajcie, aby nazywano was rasistami lub ksenofobami! 15% społeczeństwa, 50% morderstw - CHCECIE TAK MIEĆ? To nie jest rasizm - to zwykłe myślenie z troską o przyszłości własnych dzieci. CHCECIE ZOSTAWIĆ IM TAKĄ POLSKĘ? - Nie pozwólcie sobie wmówić, że to jest ksenofobia lub rasizm - macie prawo sami kształtować przyszłość własnego kraju. Po prostu: NIE CHCEMY TAK MIEĆ, taki jest NASZ wybór.

  Odpowiedz
 • kswtorpol(2016-08-24 21:34) Zgłoś naruszenie 00

  abcd ma 100% racji

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!