« Powrót do artykułu

Michał Jaros przechodzi z PO do Nowoczesnej

Dotychczasowy poseł Platformy Obywatelskiej Michał Jaros przeszedł do klubu Nowoczesnej - poinformował poseł N Adam Szłapka. Nowoczesna to partia przyszłości, nastawiona na rozwiązywanie problemów, a nie ich generowanie - argumentował swoją decyzję Jaros.

Michał Jaros

autor: Radek Pietruszkażródło: PAP

Michał Jaros przechodzi z PO do Nowoczesnej

statystyki

Komentarze (3)

 • POmroczność - stan umysłu leniżerii(2016-06-13 13:20) Zgłoś naruszenie 50

  To jest najlepsze...................: "To partia przyszłości, to partia nastawiona na rozwiązywanie problemów, a nie na ich generowanie" - no po prostu uśmiałem się do łez! Nowoczesna rozwiązuje problemy! Chyba banksterów i tzw. samych swoich a lud ma się cieszyć za 1500 brutto! Jak nowoczesna rozwiązuje problemy to świetnie to zaprezentowała lubnauer czy jak jej tam, w TVP Info, kiedy zaczęła bełkotać, że program mieszkanie + to tragedia bo drogi będzie trzeba wybudować i całą infrastrukturę i ile to kosztuje!!!! ....................Oto jest rozwiązywanie wg. nowoczesnej problemów! Ludziom figę z makiem pokazać a kasa zapewne do kieszeni "wybrańców" narodu! Ten gość pewnie ma niezłe parcie ale na lewą kasę bo nikt normalny nie idzie do cwaniaków!

  Odpowiedz
 • Kameleonizm ...(2016-06-13 13:10) Zgłoś naruszenie 40

  ... szerzy się wśród polytyków zwłaszcza.

  Odpowiedz
 • obserwator(2016-06-13 14:25) Zgłoś naruszenie 00

  myśli, że będzie N miała lepsze notowania od PO, czasami takie zmiany się nie opłacają, ale coś z PO jest, że nawet Wałęsiak grozi, że będzie w KOD

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!