« Powrót do artykułu

Brytyjski minister sprawiedliwości: UE jest maszyną niszczącą miejsca pracy

Minister sprawiedliwości Wielkiej Brytanii Michael Gove ostrzegł w piątkowej debacie telewizyjnej, że Unia Europejska jest "maszyną niszczącą miejsca pracy" i tylko wyjście ze Wspólnoty pozwoli "odzyskać kontrolę nad tym, w którą stronę rozwija się Wielka Brytania".
brexit

żródło: ShutterStock

Referendum w sprawie członkostwa Wielkiej Brytanii w UE odbędzie się w czwartek, 23 czerwca.

statystyki

Komentarze (3)

 • sn(2016-06-04 09:50) Zgłoś naruszenie 70

  Co na to biurokracji Brukseli UE ,przecież to ich działania,efekty krytykuje MS M.Gove WB .Sitwa kolesi między sobą wybranych ,nie mądrymi decyzjami , zraża nie tylko WB (rodzi się Bexit) , ale wiele krajów UE (błędy ostatnie to regulacje z migrantami-bez kontroli napływu w tym duża części wyszkolonych terrorystów (za kasę Kataru,Emiratów) oraz umowa TTIP ,która podporządkowuje prawa państw -UE korpo USA i wprowadza sądy kolesi wybranych biznesowych (udających bezstronnych sędziów), a działających za ich grubą kasę. Niweluje się rangę sądów Państw i UE - to jest karygodne ,niedopuszczalne !!!!. Ubezwłasnowolnienie państw zarzuca MS M.Grove ,czy oni w Brukseli podchodzą roztropnie do tych zarzutów ,wyciągają wnioski z błędów czy są zaślepieni mamoną ?.

  Odpowiedz
 • Kolos na glinianych nogach chwieje sie przez chciw(2016-06-04 11:11) Zgłoś naruszenie 20

  Brytyjski minister sprawiedliwosci Michael Gove ostrzega premiera Davida Camerona ! ! ! W godzinnej debacie telewizyjnej na antenie Sky News Gove argumentował, że głos za wyjściem z UE to wotum zaufania dla "przyszłych pokoleń, ich decyzji, ciężkiej pracy - tego, że sami możemy ponownie sprawić, że ten kraj będzie wspaniały". Niespodziewanie dla wielu ekspertów, polityk oparł swoją strategię na często przejawianym negatywnym stosunku wobec establishmentu politycznego i ambicji "odzyskania pełnej suwerenności", rezygnując z wykorzystywanego przez ostatnie dni argumentu o negatywnych skutkach "niekontrolowanej" imigracji do Wielkiej Brytanii. Skonfrontowany z długą listą organizacji, które uważają Brexit za zagrożenie dla brytyjskiej i europejskiej gospodarki - wśród których są m.in. Międzynarodowy Fundusz Walutowym, Bank Światowy i Bank Anglii - Gove odparł, że eksperci "wielokrotnie mylili się w przeszłości, nie przewidzieli światowego kryzysu, a niektórzy nawet mówili, że powinniśmy byli dołączyć do strefy euro".

  Odpowiedz
 • W sumie TAK.....(2016-06-04 09:07) Zgłoś naruszenie 19

  W GB mozesz choćby jutro zarabiać legalnie wykonując jakieś tam prace jako 1 osobowa Firma.... I przeznaczysz w miesiącu 10 minut na proste rozliczenie podatku...... W Polsce taka sama osoba spędzi 16 godzin, plus księgowa na zlecenie..... a i tak go dopadną i wykończą. W Polsce nie warto sie wychylać.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!