« Powrót do artykułu

Andrzej Duda: UE powinna wrócić do swych korzeni

UE powinna wrócić do swych korzeni; dziś w UE brakuje "poczucia zbratania się równych narodów i równych państw" - powiedział we wtorek prezydent Andrzej Duda w Norweskim Instytucie Noblowskim. Podział na Unię dwóch prędkości prowadzi do jej rozbicia - ocenił.

Prezydent Andrzej Duda podczas wystąpienia w Norweskim Instytucie Noblowskim w Oslo

autor: Paweł Supernakżródło: PAP

Prezydent Andrzej Duda podczas wystąpienia w Norweskim Instytucie Noblowskim w Oslo

statystyki

Komentarze (2)

  • KALIF(2016-05-24 13:24) Zgłoś naruszenie 20

    Wszyscy ci polscy politycy, którzy doraźne korzyści dla Polski kupują, płacąc Niemcom uległością, wystawiają Polakom rachunek, na który PiS nie może wyrazić zgody. Nawet, jeśli pani profesor Staniszkis będzie stokroć razy powtarzała w TVN24, że upór PiS jest oznaką wschodniej mentalności, i że Niemcy i Amerykanie tak to oceniają. Przeciwnicy PiS zapominają o tym, że tylko nasza suwerenna polityka zewnętrzna pozwoli nam na przedstawianie własnych racji i na ich obronę. I że tym się różni Jarosław Kaczyński od Donalda Tuska i byłego kanclerza Niemiec Gerharda Schrodera, że nie zabiega o posadę ani z woli Niemiec, ani z woli Rosji.

    Odpowiedz
  • StAAbrA(2016-05-24 15:50) Zgłoś naruszenie 10

    No to , mr Duda , żeby "wrócić" , to trzeba oddać , co się nakradło . A złodziei osadzić . Jest okazja , żeby wszystkim dać przykład .

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!