« Powrót do artykułu

Zalety i przywary gabinetu PiS. Czas na pierwszy poważny bilans

Półrocze gabinetu premier Beaty Szydło pokazało, z czym rząd radzi sobie doskonale, z czym średnio, a z czym w ogóle. Racjonalne podejście do kwestii fiskalnych i trzymanie się deficytu. Rząd – przynajmniej w deklaracjach – zachowuje wstrzemięźliwość w polityce fiskalnej.

rząd Szydło podsumowanie

autor: Rafał Guzżródło: PAP

Musimy zacząć myśleć ponadresortowo – uważa premier Szydło. Ale wielu ministrów ma silną pozycję polityczną, co rodzi problemy

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (2)

  • Róbta co chceta(2016-05-18 08:22) Zgłoś naruszenie 74

    Panowie przypomnijcie mi artykuł w Waszym wykonaniu, gdzie tak skrupulatnie i bez "kozery", analizujecie byłe rządy PO-PSL, Ja szukałem i nie mogłem odnaleźć.. Wniosek nasuwa się sam, że demokracja nastał większa niż była. Świadczy również o tym , że za PO inwigilowano ponad 50 dziennikarzy, "niestety, nie z Waszej Gazety i to tez o czymś świadczy. Ale róbta dziś co chceta dziś bez obaw, na tym polega demokracja.

    Odpowiedz
  • Prośba(2016-05-18 11:36) Zgłoś naruszenie 73

    ..Pani Premier -list do Pani w sprawie POsłanki Krzywnos. -zwracamy się do Pani w sprawie finansowania z budżetu Premiera RP Emerytury POsłanki Krzywonos .................Jak bardzo trzeba być POdłym aby na „krzywego ryja” wziąć w wieku 56 lat emeryturę dofinansowywaną za wchodzenie w dup. Tuskowi i oczekiwać aby inni zatrudnieni za komuny oprócz także sobót i świąt ponad-ustawowych oraz ówczesnej pracy w szkodliw i niebezpieczn musieli pracować od 15 r do 67r życia.czyli 52 lata pracy.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!