« Powrót do artykułu

Prezydent Łotwy: Polityka rosyjska jest agresywna. NATO musi być silne [WYWIAD]

Prezydent Łotwy Raimonds Vejonis chce wielonarodowych oddziałów NATO w naszym regionie, sprzeciwia się przymusowej alokacji uchodźców i deklaruje konieczność kontynuacji polityki odstraszania Rosji.

Łotwa

żródło: ShutterStock

Stosunki z Polską są historycznie bardzo dobre. Mamy na Łotwie polską mniejszość, która jest aktywna w życiu publicznym - mówi prezydent Łotwy Raimonds Vejonis.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (1)

  • sn(2016-05-16 10:40) Zgłoś naruszenie 00

    Rosja jest wrogiem od lat dla wszystkich sąsiadów ,ma imperialistyczne zapędy ,chce uzdrawiać świat i państwa obok na swoją model. Już wyzwalała,uzdrawiała ,świat i własny naród (wymordowano własnych ok.20 mln ludzi) poprzez działania Lenina ,Stalina i ich ideologię, nakarmiła tym zasianym dziadostwem swój lud i wiele krajów sąsiednich. Nadal się pchają wszędzie , dlatego NATO,UE,Chiny, Indie , muszą być mądre ,silne, spójne na wszelkie agresywne ataki. Nie może być NATO klubem dyskusyjnym, bo oni takich jak uczy historia, leją po karku , liczą się tylko z realną siłą. Perswazje , negocjacje wiele do nich nie docierają !!!!

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!