« Powrót do artykułu

Aktywiści pytają: Czy polski rząd ma strategię przeciwdziałania fali przemocy i nienawiści?

Czy polski rząd ma strategię przeciwdziałania fali przemocy i nienawiści? Kto stanie na straży ochrony praw człowieka? Takie pytania zadają działacze stowarzyszeń i organizacji, których celem jest walka o równość oraz przeciwdziałanie ksenofobii i aktów nienawiści na tle rasowym. A wszystko z powodu decyzji premier Beaty Szydło o likwidacji Rady ds. Przeciwdziałania Dyskryminacji Rasowej, Ksenofobii i związanej z nimi Nietolerancji.

ONR

autor: MICHAL FLUDRAżródło: Newspix

Na mocy zarządzenia premier Beaty Szydło Rada ds. Przeciwdziałania Dyskryminacji Rasowej, Ksenofobii i związanej z nimi Nietolerancji zostanie zlikwidowana 1 czerwca

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (6)

 • A czy obowiązek odpowiadania(2016-05-07 18:49) Zgłoś naruszenie 70

  na wszyskie pytania idiotów wynika z jakiegoś paragrafu konstytucji?

  Odpowiedz
 • cxz(2016-05-07 19:52) Zgłoś naruszenie 41

  Zajmijcie się prawami człowieka w Iraku i Syrii, bo wasi ulubieńcy sprowadzą tutaj ten sam chaos.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • obserwator(2016-05-07 14:59) Zgłoś naruszenie 36

  Likwidacja Rady ds. Przeciwdziałania Dyskryminacji Rasowej, Ksenofobii i związanej z nimi Nietolerancji odbyła się na potrzeby hołubionej przez Naczelnika Państwa narodowo-nacjonalistycznej frakcji PIS więc nie należy się spodziewać zmian.

  Odpowiedz
 • Bert(2016-05-14 16:26) Zgłoś naruszenie 21

  W zasadzie jest jeden prosty sposób na obniżenie nasilenia tych negatywnych zjawisk : każdego dnia z rana w cztery litery zastrzyk z luminalu : redaktorom GW, TVN, prezesowi TK, RPO, aktywistom PO, Nowoczesnej, HFPC i kongresu kobiet, a na pocieszenie szklaneczka meliski z miodem i buzi..

  Odpowiedz
 • Leo(2016-05-07 13:32) Zgłoś naruszenie 14

  W przypadku wystąpienia zjawisk dyskryminacji rasowej, ksenofobii i związanej z nimi nietolerancji w życiu publicznym proponuję powołać organ doradczy Rady Ministrów pod nazwą Rady ds. Przeciwdziałania Dyskryminacji Rasowej, Ksenofobii i Związanej z Nimi Nietolerancji. I już!

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!