« Powrót do artykułu

Co spowoduje dzisiejszy wyrok TK? Oto możliwe scenariusze

Co spowoduje dzisiejszy wyrok TK? Oto możliwe scenariusze

Trybunał Konstytucyjny

żródło: Materiały Prasowe

Trybunał Konstytucyjny

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (6)

 • inspektor pracy(2015-12-03 11:37) Zgłoś naruszenie 1311

  ...........RPO powiedział przed chwilką przed TK : -"jeżeli zgodzimy się na utratę niezależności Trybunału to zgodzimy się na utratę organu chroniącego Nasze Prawa" A gdzie ten .. TK był jak z wieku emerytalnego okradano robotników zatrudnionych od 15r życia ,pracujących za komuny bez dni zamiennie wolnych w soboty i święta ,pracujących w szkodliwych i niebezpiecznych warunkach pracy -wstecznie i z tego okradzionych ,ludzi którzy wg Tuska muszą pracować nie licząc tych nadgodzin po 52 lata życia . A gdzie Ty jesteś RPO w tej sprawie ?

  Odpowiedz
 • Inspektor(2015-12-03 11:24) Zgłoś naruszenie 1311

  ..................I co POmyleńcy ,Bronek Komor oświadczył, że wybór 5 sędziów przez poprzednią kadencje to był błąd POlityczny !! przed którym przestrzegał. Tak jak okradliście ludzie zatrudnionych od 15r życia ,pracujących w soboty i święta ponadustawowo ,w szkodliwych i nieb warunk pracy z wieku emerytalnego ,tak jak przyznawaliście Prezesom po 6 mln zł odprawy gdy reszta narodu głoduje ,tak nadal ujeżdżacie nie czując sie jak Potwornie capicie złodziejstwem.

  Odpowiedz
 • Honor nakazuje odejść(2015-12-03 08:20) Zgłoś naruszenie 1113

  Trzeba nie mieć żadnej przyzwoitości, honoru sędziowskiego, by rozstrzygać we własnej sprawie. Skoro wszyscy już dziś mówią, że TK nie jest apolityczny, to wyrok będzie POlityczny, a co za tym idzie ośmieszający do cna tych biduli sędziów, którzy się już zupełnie pogubili w tym co robią. Honor nakazuje odejść.

  Odpowiedz
 • Dorian78Konin(2015-12-03 15:55) Zgłoś naruszenie 105

  Konstytucjonaliści !!! . trzech z nich w tym prezes TK napisali ustawę niezgodna z Konstytucją. To są po prostu jakieś jaja. Gratuluje PO-PSL i im " niepartyjnym" sędziom.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Maciek(2015-12-11 12:44) Zgłoś naruszenie 51

  Myślę, że wszystkie możliwe scenariusze nie przewidzą tego co jeszcze mogą wymyślić rządzący. Zwycięztwo tak uderzyło im do głowy, że robią co chcą...

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!